‘Soğuk Lipoliz’ yöntemiyle vücudunuzu yaza hazırlayın…

Amerika ve Fransa’dan sonra Türkiye’ye de gelen ‘Soğuk Lipoliz’ yöntemiyle pratik bir şekilde özel bir teknikle ağrısız, acısız 2-4 cm. incelmek mümkün!

Harvard Medicl School dermatologları tarafından geliştirilen bir yöntemle artık vücut biçimlendirmede kısa sürede etkili sonuç alınabiliyor.

Vücut şekillendirme ve bölgesel incelme konusunda hem kadın hem de erkeklerde uygulanan yöntemle 2-4 cm. arasında incelme sağlamak mümkün.

Soğuk Lipoliz yöntemi, bugüne kadarki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklı. Bölgesel incelme ve şekillendirme konusunda inanılmaz derecede iyi sonuç veriyor. Yöntem çok kolay; kişi ağrı, acı hissetmiyor ve çok geniş bir uygulama alanı mevcut. Karın, basen ve bacak iç yüzlerinde başarıyla uygulanabiliyor.

Hamile kadınlar ve soğuğa alerjisi olanlar dışında herkese uygulanabilir bir yöntem olan soğuk lipolizde diğer yöntemlerden farklı olarak ilk seansta sonuç alma oranı da oldukça yüksek…

Soğuk Lipoliz Sistemi Nasıl İncelme Sağlıyor?

Deri altındaki yağ tabakası deriye zarar vermeden kusursuz bir kontrolle soğutuluyor. Önceden belirlenmiş bir zaman dilimi çerçevesinde uygulanan soğutma yağ hücrelerinin apoptozis sürecine girmelerine neden oluyor. Apoptozis; yağ hücre fonksiyonları küçülmesi, geri dönüşümsüz kaybı anlamına geliyor. Ölü yağ hücreleri vücudun doğal enflamatuvar sistemiyle vücuttan atılarak, zaman içersinde yağ tabakasında önemli bir miktarda incelme meydana gelmesini sağlıyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,430 saniyede oluşturuldu.