1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi…

1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi!

İlişkinizin ilk zamanlardaki, kalbinizi ağzınıza getiren heyecanlı günlerini özlüyor ve bir daha geri gelmeyeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Önerilerimizle bir haftada aşkınızı tazeleyeceksiniz!

İHTİRASLI ÖPÜŞÜN!1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi...

Dudaklarımız parmak uçlarımızdan 100 kat daha hassastır. Öpüşmek; endorfin, dopamin ve feniletilamin (çikolatada da bulunan bir çeşit kimyasal) gibi seks hormonlarının salgılanmasını sağlar.Bu hormonlar haz duygusunu tetikler ve aranızda güçlü duygusal bir bağ oluşmasını sağlar.

GÖZLERİNİN İÇİNE BAKIN1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi...

Ama tabii dik dik de bakmayın! Araştırmalar, yalnızken veya kalabalık bir ortamda birbirinin gözlerinin içine bakan çiftlerin, hiç göz teması kurmayan çiftlere oranla birbirlerine % 75 daha fazla aşık olduğunu gösteriyor. Bu, sevgilinizle yakınlaşmanın en kestirme yoludur.

KÜÇÜK HİKAYENİZİ PAYLAŞIN1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi...

Birbirinize çocukluk anılarınızı anlatmanız yakınlaşmanızı sağlar. Anılarınız birbirinden tamamen farklı olabilir ama bu zıtlıkların aranızdaki samimiyeti artıracağından emin olabilirsiniz.

BERABER SPOR YAPIN1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi...

Egzersiz yapmak, vücudunuzun seks sırasında da salgıladığı endorfin hormonlarını salgılamasını sağlar. Cinsel organlara giden kan akışını da artırır. Bu, muhteşem bir orgazma giden en kestirme yollardan biridir.

BİRBİRİNİZİ GÜLDÜRÜN1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi...

Esra, nişanlısının onu nasıl güldürdüğünü şöyle anlatıyor: “Beyonce’nin Crazy in-Love şarkısındaki dansını poposunu sallayarak o kadar iyi taklit ediyor ki, gülmekten yerlere yatıyorum. Kendisini çok ciddiye almamasına da gerçekten bayılıyorum.”

TELEVİZYON KUMANDASINI SAKLAYIN VE UNUTUN!1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi...

Hepimiz televizyonun karşısında yayılmaktan hoşlanırız ama aklınız başka bir yerdeyken sevgilinize konsantre olamayacağınızı kabul etmeniz gerekiyor. Yakınlaşmanın en kolay ve hızlı yolu televizyonu kapatmaktan geçiyor. Ne bekliyorsunuz? Fişi çekin ve erkeğinizle ilgilenin.

ÖZÜR DİLEYİN VE KENDİNİZİ AFFETTİRİN!1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi...

Özür dilemeniz harika hir barışma seksi yaşamanızı sağlayabilir. Öyleyse açık olun. Özür dileyin. Onun da size açılıp muhtemelen özür dileyeceğini göreceksiniz. Maksimum duygusal yakınlık kurmak için ona odaklanın, birbirinizin yüzünü görecek şekilde uzanın ve ışıkları söndürmeyin.

ONU DİNLEYİN!1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi...

Erkek arkadaşınıza gününün nasıl geçtiğini sorun ve cevabını gerçekten dinleyin. Konuşmak istemediği durumlar da olabilir. O zaman ne hissettiğini keşfetmeye çalışın. İşe yaradığını göreceksiniz.

AŞK DOLU MESAJLAR GÖNDERİN1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi...

Bütün gün boyunca onu düşünmüş olabilirsiniz. Bu düşüncelerinizi kendinize saklamak yerine onu ne kadar istediğinizi ya da özlediğinizi yazan mesajlar yollayın.

KOKUNUZ MUHTEŞEM OLSUN!1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi...

Bu akşam eve gittiğinizde, ilk buluşmanızda kullandığınız parfümü sıkın. Psikolog Jessica Chivers “Duyularını harekete geçirmek ve hatıraları canlandırmak ilk günlerin heyecanını geri getirecektir” diyor. Hatta ilk tanıştığınız yere de gidebilirsiniz. Bunun sizi yakınlaştırdığını hissedeceksiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,466 saniyede oluşturuldu.