2013 Yaz Güzelliği…

2013 Yaz Güzelliği…

Bu yıl plaj güzelliğiniz için tırnaklarınızda fuşya rengi oje, gözlerinizde ise metalik ışıltılar olmalı…

Doğal renkli ve parlak saçlar
Saç tasarımcısı Lorri Clark’a göre; Modern bir etki için ihtiyacınız olan iki şey var: Doğal bir renk ve parlak saçlar. Özellikle içinde bulunduğumuz yaz aylarında deniz ve havuz suyunun saçlarınızı yıpratmasına ve soldurmasına izin vermeyin. Mutlaka saç üstü bakım uygulayın.
2013 Yaz Güzelliği...Göz alıcı tırnaklar

Fuşya tonlar bu yaza damgasını vuracak oje renklerinden. Yarattığı sofistike etki ile herkese yakışır, hele de bronz tene sahip ellere. Hem plajda hem de gece kullanabileceğiniz bu çarpıcı tonlar, bu renkli sezonun ruhunu yakalamanın en pratik yolu.
Işıldayan gözler

Gözlerinizin daha büyük ve aydınlık görünmesini istiyorsanız, metalik farları tercih etmelisiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken göz kapaklarına daha açık, göz kapağının kıvrımına ise daha koyu bir renk sürmeniz.Kıskanılası kirpikler

Gür, kıvrık ve upuzun kirpiklere aynı anda sahip olmayı kim istemez ki. Makyaj artisti Stepnen Moleski, “Kirpik kıvırıcı uygulayın, ardından uzunluk veren bir maskara sürün. Kuruduktan sonra tekrar kıvırıcı uygulayın ve en son olarak hacim verici bir ürün kullanın” diyor.
Her daim renkli dudaklar

Ünlülerin makyaj artisti Mariel Barrera, rujun çabuk çıkmaması için önemli ipuçları veriyor. Barrera, “ Rujdan önce bir dudak renklendiricisi sürün ki dudaklarınız da kalıcı bir renk olsun” diyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,577 saniyede oluşturuldu.