4 önemli sır…

Çirkin değil, bakımsız kadın vardır` sözü hâlâ geçerliliğini koruyor. Siz de birkaç ufak detaya dikkat ederek tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz!Çirkin değil, bakımsız kadın vardır` sözü hâlâ geçerliliğini koruyor. Siz de birkaç ufak detaya dikkat ederek tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz!

1. Bebeksi bir cilt:

Bakımlı ve sağlıklı olan cilt ışıldar. Parlaklığını yitiren cildinizin kaybettiği nemi tekrar kazanmasını istiyorsanız mutlaka yüksek koruma faktörü içeren, iyi bir nemlendirici kullanmalısınız. Ayrıca makyaj sonrasında cildinizi temizlemeyi de kesinlikle unutmamalısınız.

2. Parlak saçlar:

Yağlı saçlarınız varsa, PH değeri yüksek olan şampuanları tercih edin. İyi şampuan, bol köpüren şampuan demek değildir. Saçınıza uygun şampuan seçimi önemlidir! Fön makinasıyla kurutmadan önce de mutlaka bir parça bakım kremi sürün; olumsuz etkilerden korunmuş olursunuz.

3. Bakımlı tırnaklar:

Haftada bir manikür-pediküre gidemiyorsanız, tırnaklarınızı sık sık kesmeye, köklerinde beliren fazla derileri bir çubuk yardımıyla geriye itmeye, koyu renkli oje sürmeye ve el-ayak derinizi nemsiz bırakmamaya özen gösterin.

4. Yay gibi kaşlar:

Kalın ve düzensiz kaşlar sizi bakımsız gösterecektir. Yüz ifadenizi en çok değiştiren kaşlarınızdır. Eğer yanlış alıp, kaş şeklinizi bozduysanız üzülmeyin… Kaş renginize uyan bir kalem yardımıyla ufak sorunları gizleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, kaşlarınızı boyarken doğallıktan uzaklaşmamak.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,484 saniyede oluşturuldu.