60 yeni ve ateşli seks gerçeği…

60 yeni ve ateşli seks gerçeği…
1- Beş santim topuklu ayakkabı giymek, leğen kaslarının gücünü artırdığı için orgazm olmanıza yardımcı oluyor.
2- Orgazm, sahne korkunuzu yeniyor! İskoçya’da yapılan bir araştırma, cinsel rahatlamadan sonra insanların kalabalık önünde daha rahat konuştuğunu ortaya çıkarmış.
3- Bir pazar gününüzü temizliğe ayırdığınızda seks hayatınızın canlandığını göreceksiniz. Çünkü bir araştırma, ev işi yapan çifterin daha sık seviştiğini gösteriyor.
60 yeni ve ateşli seks gerçeği...4- Bir başka araştırma, sporla uğraşan kişilerin yüzde 41’ inin yatakta hem fiziksel hem de duygusal olarak çok daha iyi olduğunu gösteriyor.
5- Hislerinizi analiz etmek için kendinize zaman ayırmanızın, yatak odasında büyük faydaları olabilir. Çünkü duygusal zekası yüksek kadınlar daha çok orgazm yaşıyor.
6- Araştırmalar sevişmeden önce yapılan 20 dakikalık egzersizin cinsel tepkileri geliştirdiğini gösteriyor.                                                                                                                                                                                                                                    7- Bilim adanılan, bazı kadınların G noktasının diğerlerinden daha aktif olduğunu savunuyor. Durumunuzu keşfetmek için partnerinizle farklı pozisyonlar deneyebilirsiniz.
8- Erkeklerin beyinlerinin seksle ilgili olan kısmı, kadınlarınkine oranla iki buçuk kat daha büyük.
9- İkiniz de çıplakken, sevgilinizin üzerine yatın. Tensel temas, ikinizi birbirinize daha da yakınlaştıran oksitosin hormonunun salgılanmasını sağlıyor.
10- Ana rahmindeki bir fetüs, annesinin seks yaptığını hisseder. Annenin kan basıncının artması ve nabzının yükselmesi bebeği de olumlu etkiler.
11- İngiltere’de yapılan bir araştırma, erkeklerin zayıf kadınları değil kıvrımları belirgin kadınları tercih ettiğini ortaya çıkarmış.
12- Kısa süre önce yapılan başka bir araştırma ise, Amerikalıların partnerleriyle seks seanslarının ortalama yedi dakika sürdüğünü gösteriyor. Avrupalıların ortalaması ise tam 16 dakika.                                                                                                                                                    13- Anketlere katılan üçte birlik bir kesim, tatilde yapılan seksin çok daha iyi olduğunu söylüyor.
14- İnsanlar, yatak odası dışında en çok arabada sevişmekten hoşlanıyor. Bu, zor gözükse de endişelenmeyin. En kolay pozisyon, sevgilinizin şoför koltuğunda oturup, sizin sırtınızı ön cama vererek üzerine çıktığınız.
15- Bazı şanslı kadınlar, sadece göğüslerine dokunulduğunda orgazm oluyor. Erkek arkadaşınızdan o bölgede fazladan zaman geçirmesini isteyerek, sizde de aynı şeyi geçerli olup olmadığını test edin.
16- Kadınlar, erkeklere kıyasla dokunma karşısında 10 kat daha hassaslar. Sevişmeye başlamadan önce sevgilinizden parmaklarını tüm vücudunuzda dolaştırmasını isteyin.
17- Rahat bir tempoda çalışan kadınlar, stres içinde çalışanlara göre daha sık ve kolay orgazm oluyorlar.
18- Her üç kadından biri, çalışma hayatının seks performansını olumsuz etkilediğini düşünüyor.                                                                                                                                                                                                                                     19- Bir araştırma, kadınların da erkekler gibi çeşitli görsel erotik imajlara bakarak tahrik olabildiklerini gösteriyor.
20- Uzmanlar, cinsel işlev bozukluğu sorunu yaşayan kadınların seks hayatlarını, erkekler için üretilen bazı uyarıcı ilaçlarla düzelebildiklerini belirtiyorlar.
21- Erkekler kadınları düşünürken sürekli sevişmek istediklerini düşünürken, aslında kadınlar onların düşüncesinin aksine duygusal paylaşımlara daha çok önem veriyorlar.
22- Sevgilinize yaklaşmadan önce tahrik olmayı beklemeyin. Çünkü çoğu kadın, eğlence başladıktan sonra kendini heyecana kaptırıyor.
23- Bir prezervatif firmasının dünya çapında yaptırdığı araştırma, Avusturyalı çiftlerin, sıklıkla oral seks yaptığını gösteriyor.
24- Günün en masum içeceği olan sabah kahvenizin afrodizyak etkisi olabilir. Bir araştırma, kafeinin fareleri daha azgın hale getirdiğini ispatlamış.                                                                                                                                                                                                                                  25- 35 yaşındaki insanların yüzde 36’sı seksten sonra Twitter veya Facebook’a girmeyi, tercih ediyor ya da mesajlaşıyor.
26- 65 yaş üzerindeki çoğu çift haftada bir sevişiyor.
27- Erkeklerin yüzde 31’i de stres kaynaklı ereksiyon sorunları yaşıyor.
28- Yüzde 34’i ise ereksiyonunun devamlılığını sağlayamıyor.
29- Dünya üzerindeki erkeklerin yüzde 30’u sünnetli.
30- 30 dakikalık seks, ortalama 85 veya daha, fazla kalori yakılmasını sağlıyor.                                                                                                                                                                                                                                       31- Akşam televizyon izlerken birbirinize sarılarak oturun. Bunu yapan çiftler, sadece seks yaparken öpüşenlere kıyasla daha az depresif oluyor.
32- Atletik yapılı kadınların cinsel performansları diğerlerine göre çok daha iyi.
33- Belki de bu, profesyonel kadın atletlerin, klitoral kan akışlarının çok daha iyi olmasıyla bağlantılı olabilir.
34- Erkek arkadaşınızla gözlerinizi birbirine kilitleyin. Uzmanlar, göz temasının cinsel çekimi artırdığını söylüyor.
35- Fiziksel olarak, erkekler ve kadınlar aynı sürede tahrik oluyorlar (10 dakika civarı).
36- Erkeğin vücut kokusu kadınları heyecanlandırıyor. Sevgiliniz spor yaptıktan sonra banyoya girmeden onu yakalayın ve bırakmayın!                                                                                                                                                                                                                               37- Bir kadının sesinin inişli-çıkışlı ve enerjik olması, erkeklerin kalp atışlarını ve kanlarındaki testesteron miktarını artırıyor.
38- Ofiste cin gibi fikirlerinizle herkesi etkilemek istediğiniz günün öncesinde sevişin. Antropolog doktor Helen Fisher”a göre seks, ofiste yaratıcılığı artıran beyin kimyasallarının salgılanmasını sağlıyor.
39- Yapılan bir araştırma, gün boyu bilgisayarının başından kalkmayan insanların yüzde 82’sinin partnerlerinin aldığı zevki kendilerininkinden çokça önde tuttuklarından, daha iyi birer aşık olduklarını ortaya çıkarmış.
40- En iyi orgazm, tüm duyularınız bir çalıştığında gerçekleşiyor. Araştırmalar, sırt üstü yattığınızda bazı duyularınızın azaldığını ortaya çıkarttığından, yatakta üstte olmanızı tavsiye ediyoruz.
41- Mastürbasyon yapan kadınların, sevişme sırasında orgazm olma olasılığı yapmayanlara kıyasla çok daha yüksek.
42- Yatak odasında televizyon olmayan çiftler, yüzde 50 oranında daha çok seks yapıyor. Televizyon sevişme isteğini azaltıyor.                                                                                                                                                                                                                                     43- 900 film üzerinde yapılan bir araştırmaya göre, cinsellik içeren filmler düşünüldüğü kadar çok fazla hasılat yapmıyor.
44- Sizi yatakta heyecanlandırması için, erkek arkadaşınızdan başınıza masaj yapmasını isteyin. Özellikle saçlı bir bölgedeki deriye uygulanan yavaş dokunuşlar, sinir liflerini harekete geçirip beyne zevk mesajlarının gitmesini sağlıyor.
45- Uzmanlar, düzenli seks yapmanın migren sancılarını hafiflettiğini söylüyor.
46- Araştırmalar, tahrik olmak için porno film izleyenlerin yüzde 48’inin cinsellikleriyle daha barışık ve partnerlerinin cinsel ihtiyaçlarını gidermek konusunda daha istekli olduğunu ortaya çıkarmış.
47- Romantik anlar, kadınları seks konusunda daha istekli hale getiriyor. Bir araştırma, kadınların sevişen çiftleri izlerken değil, öpüşenleri izlerken daha çok heyecanlandığını ortaya çıkarmış. Bir dahaki sefere sevgilinizle aynanın önünde öpüşerek bunu siz de kolayca test edebilirsiniz.
48- Sevgilisi olan kadınlar dikkat! Bekar kadınlar kendileri gibi bekar erkeklerden çok, sevgilisi olanları çekici buluyor.                                                                                                                                                                                                                                      49- Bir gecelik aşk peşinde olan kadınlar, erkeklere kıyasla, dış görünüşe daha fazla önem veriyor.
50- Melez kadınlar erkeklere daha çekici geliyor.
51- Fransa’da yapılan bir araştırma, Akdeniz erkeklerinin her açıdan harika birer sevgili olduğunu ortaya çıkarmış.
52- Haftada üç kez seks yapan insanlar, dört ila yedi yaş daha genç gözüküyor.
53- 20. Düzenli olarak haftada bir seks yapmak, bağışıklık fonksiyonlarınızı yüzde 30 oranında güçlendiriyor.
54- Seks sırasında salgılanan kimyasallardan biri olan oksitosin hormonu, ağrıları yarı yarıya azaltıyor.                                                                                                                                                                                                                                     55- Yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar çok para kazanan erkeklerle sevişmekten daha fazla zevk alıyorlar.
56- Kısa bir süre önce Amerika’da yapılan bir araştırmaya katılan erkeklerin yüzde 71’i, paranın onlara daha iyi bir seks hayati sağladığını savunuyor.
57- Araştırmalar günde bir ya da iki bardak şarap içmenin seksi isteğinizi artırdığını gösteriyor.
58-Eşi ile cinsel uyumsuzluk, tatminsizlik veya başarısızlık yaşayan pek çok çiftin kendilerini başka uğraşlara veriyor.
59-Cinsel ilişki ve orgazm tüpler ve yumurtalıklar gibi pek çok bölgenin sağlıklı işlev görebilmesini olumlu yönde etkiliyor.
60 – … Ve her gün çikolata yiyen kadınların seks dürtüsü artıyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,566 saniyede oluşturuldu.