7 keto eksikliği nedir?

 

 

Ben daha önce hiç duymamıştım 7 keto eksikliğini ve benim gibi duymayanlarında bilgilenmeleri için bu yazımızda 7 keto eksikliği nedir ve nasıl giderilir? bunlara değiniyoruz. 7 keto hakkında tüm merak ettiklerinizi bu yazımızı dikkatli bir şekild baştan sona okuyarak öğrenebilirsiniz.

7 Keto Nedir?, 7 Keto Eksikliği Nedir

Belli bir yaştan sonra kilo almak kolay, vermek ise zordur. Bunun nedeni 7 Keto maddesinin vücuttaki oranının git gide azalmasıdır. 30’lu yaşlarda gebe kalan bayanların kilo verme oranları 20’li yaşlara göre daha zor olabilir. İşte bunu nedenlerinden biri 7 Keto maddesinin oranının azalmasıdır.

7 Keto Eksikliğini Gidermek İçin Ne Yapılmalı?

Metabolizma hızının azalması bilim adamlarını bu konuda çalışmaya yönlendirmiştir. Sık sık ama az az beslenmek, bol bol su içilmesi, hareket edilmesi, besin çeşitliliği metabolizma hızını arttırıcı etkiler yaratabilir. Ayrıca son dönemlerde yapılan araştırmalar vücutta doğal olarak bulunan 7 Keto maddesinin zamanla azalıp metabolizma hızını yavaşlatması ve kilo alımını artırdığını ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle kaybedilen 7 Keto maddesinin yerine konması için dışarıdan destek ürünlerinin kullanılmasını gerektirmiştir. 7 Keto maddesi yağ yaktığı için doğru kilo vermeye neden olmaktadır.

Vücuttaki 7 Keto Oranı Nasıl anlaşılır?

Basit bir test ile bunu anlayabiliriz. Laboratuarlarda 7 Keto seviyesini ölçtürmek mümkündür. 7 Keto maddesi rahat kilo vermeyi ve verilen kiloyu tutmayı başarabilen önemli bir maddedir.

Test sonunu 7 Keto oranı düşük çıkanlar, dışardan takviye olarak tablet halinde alabilirler. Ancak sadece kilo verene kadar 7 Keto maddesini dışarıdan almaları yeterli olacaktır.

7 Keto Maddesi Besin Yoluyla Alınır mı?

Sadece Amerika’nın gerçek yerlileri tarafından Kuzey Amerika’da Meksika’da yetişen yabani yer elması adında bir bitkide vardır. Maalesef Türkiye’de böyle bir ürün yok. Bu maddeyi dışarıdan gıda takviyeleri şeklinde almalıyız.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 162 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,504 saniyede oluşturuldu.