Acısız Ağda Nasıl Yapılır?

Acısız Ağda Nasıl Yapılır?

Kadınların en büyük problemlerinden olan tüylü bölgelerinin alınması işleminde çekecekleri acılar kaçınılmaz oluyor.

Acısız Ağda Nasıl Yapılır?Bu tüyleri almak için kullanılan yöntemlerden birisi olan ağda ile almanın bazı püf noktalarını paylaşarak bu acı ve ağrıları en aza indirmenizi sağlamaya çalışacağız.

Ortam sıcaklığını ayarlayın…
Sıcak ile acı daha hissedilir olacağından ağda işlemini yapacağınız ortamın soğuk olması gereklidir. Eğer yaz mevsimindeyseniz klimalarınızı soğuğa ayarlayarak buna çözüm bulabilirsiniz.

Öncesinde krem sürün…Acısız Ağda Nasıl Yapılır?

Başlığımızdan da anlaşılacağı üzere ağda yapacağınız yeri uyuşturup daha az acı hissetmenizi sağlayacak kremlerden alıp sürebilirsiniz.
Bu kremlerin en bilindik olanı Emla markalı olanıdır.
Bu kremi epilasyon işleminden birkaç saat önce sürerseniz uyuşmasıyla birlikte hissedeceğiniz acının oldukça az olduğunu fark edeceksiniz.

Ağdanın türüne karar verin…

Acısız bir ağda için tercihiniz sir ağdalar dan yana olmalıdır. Sir ağdalar yalnızca tüye yapıştıkları için cildinize ya da tüylerin köklerine zarar vermezler. Bu da çektiğiniz acıyı azaltır.

Özel gününüze dikkat edin…

Acısız Ağda Nasıl Yapılır?Ağda yapılırken acı veren bir başka neden ise regl döneminde olmanız olabilir. Bu günlerinize yaklaştığınızda ağda yapmamanızı tavsiye ederiz.

Aynı yeri bir kez alın…

Ayrıca aynı yere uygulanacak birden fazla ağda işlemi için aradan 1 gün geçmesini bekleyin.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,477 saniyede oluşturuldu.