Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız?

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız?

İşte aldatıldığınızı gösteren ipuçları…

Hiç bir ilişki ihanetten soyutlanmış değildir. Gömleğindeki ruj izi ya da telefonuna gönderilen gizli bir mesaj mazide kaldı. Günümüz erkekleri o kadar kurnaz ve usta bir şekilde aldatıyor ki yıllarca ruhunuz bile duymayabilir. Peki, bu durumu nasıl anlarsınız?

ÖPÜŞMEK

Sizi öpmeyi aniden bıraktıysa şüphelenebilirsiniz. Öpüşmek bir ilişkinin doğru yürüdüğünün en önemli göstergelerindendir. Eğer seks sırasında veya günlük hayatınızda sizi öpmeyen bir eşiniz varsa alarm çanlarını çalabilirsiniz. Çünkü hem kadınlar hem de erkeklere göre öpüşmek seksten bile daha çok duygusallık içeriyor.

SEKS YAŞANTINIZ

Seks hayatınız son dönemlerde tam bir rutin haline geldi veya durma noktasında. Partneriniz her zaman yorgun hissediyor, sürekli stresli ve baş ağrıları geçmek bilmiyor. Cinsel arzulardaki azalma ihanet sinyallerindendir. Elbette 1 haftalık süreçten bahsetmiyoruz. Uzun süreli olarak cinsel hayatınızda köklü değişiklikler varsa ve karşınızdaki donuk bir şekilde bu konuyu geçiştirmeye çalışıyorsa onu izlemeye alabilirsiniz.
CEP TELEFONU

Saklayacak hiç bir şeyi olmayan kişiler cep telefonlarını ortada bırakır. Tuvalete dahi cep telefonuyla gidiyor, gelen telefonlarda duygu hali değişiyor ve eve gelince telefonunu sessize alıyor veya kapatıyorsa sakladığı bir şeyler olabilir.
NASIL GİYİNİYOR?

Dışarı çıkarken dişlerini bile zar zor fırçalayan eşiniz parfümler kullanmaya, cilt bakımı yapmaya, saçlarına şekil vermeye başladıysa bu bir belirti olabilir. Giydiği kıyafetler bir anda değişiyor ancak sizinle dolaşırken kendine özen göstermiyorsa şüphelenmeye başlasanız iyi olur.
SARILMAK EN ÖNEMLİ GÖSTERGEDİR

Sarılmak çiftler arasındaki duygu alışverişi ve romantizm için olmazsa olmazlardandır. Eşiniz artık size sarılmıyor, mümkün mertebe sizinle temasa geçmekten dahi kaçınıyorsa aranızdaki bağların koptuğu anlamına gelir.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,832 saniyede oluşturuldu.