Aldatma Belirtileri, İhanetin 30 Alameti…

Aldatma Belirtileri, İhanetin 30 Alameti…

Günümüz evliliklerini bitiren en önemli nedenlerden biri de ihanettir. Aldatma belirtileri, ihanetin 30 alameti makalemizde bir erkeğin eşini aldattığında ne gibi tutum ve davranışlar içinde olduğu hakkında bilgiler verdik.
Aldatma Belirtileri, İhanetin 30 Alameti...1-Telefonunu sizden saklayıp ortada bırakmamaya özen gösteriyor, facebook, mail ve diğer sosyal ağ şifrelerini bilmenizi kesinlikle istemiyorsa.
2- Sizinleyken bakışları uzaklara dalıp gidiyor, bedeni yanınızda fakat ruhu başka yerlerde bir görüntüsü varsa.
3- Sizinle konuşurken ısmarlama, zoraki gülüyorsa.
4- Cinselliği vazife olarak, bitse de gitsek modunda yaşıyor, cinsel birliktelikten sonra poposunu dönüp yatıyorsa.Aldatma Belirtileri, İhanetin 30 Alameti...
5- Aynalara sık bakmaya başladıysa, kendisine, giyimine kuşamına hiç olmadığı kadar özen gösteriyor, metroseksüel olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyorsa.
6- Ailece geçirilen vakitleri ona sıkıcı geliyorsa, gözü artık çocuklarını bile görmemeye başladıysa.
7- Kredi kartı ekstresine bakmak bir erkeğin sizi aldatıp aldatmadığını anlamanın en iyi yollarındandır, şayet eşinizin sizi aldattığından şüpheniz varsa kredi kartı ekstresine mutlaka bakın, çünkü eşinizle birlikte sizi aldatan kadının parasız adamla işi olmaz!
8-Size karşı olan davranışları çok sertleştiyse, her an sizi kırabilecek pozisyona geldiyse, yahut tam tersi içinde bulunduğu durumun verdiği vicdan azabı ile size hiç olmadığı kadar iyi davranıyor, hediyeler alıyorsa.
9-Sürekli bir gerginlik, gizemli bir hal içindeyse.
10- Onu kendi kendine sebepsiz gülerken yakalıyorsanız.Aldatma Belirtileri, İhanetin 30 Alameti...
11-Cep telefonuna mesaj sesini duyduğunda hemen koşup bakıyorsa, ve sizi bankalardan gelen mesajlar diye kekliyorsa.
12-“seni seviyorum” cümlesini söylemeyi unuttuysa!
13- Uzun seyahatlere çıkıyor, günlerce eve gelmiyorsa.
14-Her kavgada, tartışmada sözü boşanmaya getiriyor, ayrılık kelimesini sıklıkla diline doluyorsa.
15-Saçınızı boyamanızı, kestirmenizi, üzerinizdeki giysiyi kısaca size ait olan hiç bir değişikliği fark etmiyorsa.Aldatma Belirtileri, İhanetin 30 Alameti...
16-Öfke nöbetleri, panik atak vb çeşitli sinir buhranları yaşıyorsa
17-Her sözünüz, her davranışınız ona batmaya başladıysa.
18-Cinsel yönden başkası tarafından tatmin edildiğinden, artık sizle beraber olmak istememesi bunun için de her zaman bir bahanesi olması.
19-Görünüşüzü eleştirmeye başladıysa, kilonuz, saç renginiz, hiç bir şeyiniz ona çekici gelmiyor ve bunu dile getirip sizi kırıyorsa.
20-Toplum içinde sizi aşağılamaya, iğnelemeye, kırmaya başladıysa.Aldatma Belirtileri, İhanetin 30 Alameti...
21-Rüyasında başka isim yahut isimleri sayıklıyorsa.
22-Güzelliğinize iltifatı kestiyse, artık ona çekici görünmüyorsanız.
23-Çocuklarıyla eskisi gibi ilgilenmiyorsa.
24-Eve geç gelmeyi huy edindiyse, sebebini sorduğunuzda her zaman verecek sudan bahaneleri varsa.
25- Maç izlemeyi, internete girmeyi vb faaliyeti sizinle sohbet etmeye yahut cinselliğe yeğliyorsa.Aldatma Belirtileri, İhanetin 30 Alameti...
26-Her an kavga çıkarmaya hazırsa, bunun nedeni kafasının karışık olması, ne yapacağını bilmemesi, hayatıyla ilgili kararlarda (boşanma-evliliğe devam) gitgeller yaşamasıdır.
27-Fiziksel görüntüsüne şimdiye kadar olmadığı kadar özen gösteriyorsa, yakışıklı mıyım, saçımı şöyle yapsam nasıl gözükürüm?, bana şu kıyafet yakışır mı? gibi sorularla sizi bunaltıyorsa.Aldatma Belirtileri, İhanetin 30 Alameti...
28-Başka kadınların güzelliklerinden, hamaratlıklarından bahsedip, sizi diğerleriyle kıyaslıyor, aklı sıra yetersiz bir eş olduğunuzu ima ediyor, bu şekilde vicdanen rahatlamaya çalışıyorsa.
29-Konuşurken gözlerini kaçırıyorsa, görüşmelerinizde suçluluk durumu hakimse.
30- En önemli belirtiyi aslında ona dikkatlice baktığınızda fark edebilirsiniz, sanki eşiniz gitmiş, yerine bir başkası gelmişse!…

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,448 saniyede oluşturuldu.