Aldatmanın şifresi Evliliği kurtaran adımlar…

Evet artık bu kadından kurtulmanın zamanı geldi.

Bu kadın kocanıza dadanan bir bakteri gibi onun hayatını sömürüyor.

Bu kadını nasıl buluruz?

İşte cevaplar.

Şüpheli kadınlar listesi oluşturun.

Kocalarımız genelde bu kadının isminden bahseder. O ya da bu şekilde cümlelerin birinde geçer.

Kağıdı elinize alın.

Size bahsettiği kadınların yanına bir yıldız işareti koyun. Sarışın olanların yanında bir yıldız işareti daha koyun. Kova ve akrep burcu olanların yanında bir yıldız işareti daha koyun.

Bu listede ailecek görüştüğümüz yakın isimler olabilir. Kimseye torpil geçmeyin tüm olasılıkları düşünün.

Hatta kocanıza yapışan bu kadın evli bile olabilir. Kocasından sürekli şikayet

eden bir arkadaşınız varsa onun da isminin yanına bir yıldız koyun.

Bu değerlendirmeye bir de hislerimizi ekleyelim. Evet düşünün ve hissedin . Hisleriniz doğrultunda süphelendiğiniz o kadın kim ise ona da bir yıldız işareti koyun.

En fazla yıldızı kim aldı ise onu teknik takibe alalım..

Hiç dedektif tutmaya gerek yok. Veya casus yazılımlarla kocanınız takip

ettirip suçlu ve haksız duruma düşmeyin. Bir kaç basit taktik ile bu işi çözeceğiz.

Telefon hilelerini kullanın

Kocanız bir cumartesi veya pazar günü işe gidiyorum diye evden çıktı ama sevgilisiyle buluştu. Bunu yapan kocanız daha önceden iş telefonunu kendi cep telefonuna yönlendirmiştir. Uyanık ya kendisi. Siz kocanızın işini arayacaksınız ama onun cebini çalacak. Siz de anlamayacaksınız.

Hiç üzülmeyin bir yönlendirmeyi anlamak mümkündür.

Bunun için 2 telefona ihtiyacınız var. Biri sizin kendi cep telefonunuz öteki de ev telefonunuz olabilir. Kendi cebinizden kocanızın iş telefonunu arayın. İş telefonu yönlendiği için kocanız işteymiş gibi davranıp kendi cebinden size cevap verecektir. Normal bir şekilde sizinle konuşacaktır.”İşteyim, işler yoğun” falan filan gibi cümleler söyleyecektir.

Siz de tam o sırada ev telefonundan kocanızın cep telefonunu arayın. “Aradığınız kişi şuanda bir başkasıyla konuşuyor” Anonsu duyacaksınız. Halbuki cebin çalması lazımdı.

Demek ki kocanız işte değil. O kadının yanında. Peki bunu nasıl anlayacağız?

Kadının cep telefonu biliyorsanız işiniz kolay.

Bu sefer evden kocanızın cep telefonu arayın. Kocanızla konuşmaya başlayın. O sırada kendi numaranızı gizleyerek kadının cebini arayın. Kadının cep telefonu çalacaktır. Ve bu siz kocanızla konuşurken çalan telefonun melodisini duyacaksınız. “Kocacığım birinin cebi çalıyor kim var yanında ” Diye sorun Nasıl saçmalayacak görün.

Sonuç: Artık o kadının kim olduğunu biliyoruz. Şimdi o düşünsün kendini nasıl kurtaracak.

Bu yazımı okuyan okuyucu kocasını seven evliliğini kurtarmak isteyen bir kadın ise

mutlu sona bir adım daha yaklaştı. Bu yazımı okuyan okuyucu eğer karısını aldatan bir bey ise alacağı ders şudur: “Yönlendirme olayına güvenme” Bu yazımı okuyan okuyucu eğer öteki kadın ise alacağı ders şudur: “Cep telefonum her zaman sessizde olmalı.”

Ne diyorduk Aldatan koca hastalığa yakalanmış bir hastadır. Bu hastalığın bakterisi öteki kadındır.

Biz öteki kadını bularak. Teşhisi koyduk. Artık bakterinin türünü biliyoruz. Şimdi sıra ilacı vermeye geldi.

Kocamıza yapışan öteki kadının kim olduğu artık biliyoruz. Şimdi yapacaklarımız neler.

1. Önce kendi moralimizi yüksek tutmalıyız

Burada yazıp çizsekte. Aldatılmak başa çıkılması zor bir durumdur. Bir hatalar zinciri sonucu ortaya çıkan bir durumdur. Batan bir gemiyi kurtarmaktır. Kaptan olarak moralimizi bozmayacağız. Sadece yolcuları değil gemiyi de kurtaracağız. Çünkü bunu istiyoruz.

En yakın arkadaşımızla buluşun. Anne babanızı ziyaret edin. Akraba ziyareti yapın. Size enerji veren dostlarınızla sohbet edin. Ancak aldatılma süphenizi onlara bahsetmeyin. Çünkü dostlarımız her zaman bizim tarafımızda olacaktır. Objektif davranmazlar ve sizi karar vermeye zorlarlar. Size şunları söylerler. “Mutsuzsan boşan.” “Bir an önce karar ver.” “Falanca boşandı şimdi ne mutlu” “Ben sana o adamla evlenme dedim” Dostlarımızdan gelen tepkiler moralimiz yükseltmeyebilir. Kafamızı daha çok karıştırabilir. İşin önemlisi öteki kadından kurtulunca dostlarımız eşimize her zaman mesafeli kalacaktır. Başka şeylerden konuşun. Mesela tatillerden komik filmlerden.Moral bozan TV dizilerini izlemeyin. Komik bir kitap okuyun. Kitap okumak iyi hissettirir. Uykuya dalmakta da etkilidir.Morale ihtiyacımız var. Kendinizi salmayın. Mutlaka spora başlayın. Belki hiç bahsetmedik ama sadece düzenli spor yaparak bile bu işi çözeriz. Sporun zayıflamak için değil mutlu olmak için yapın. Moral bozan tüm unsurlardan uzak durun.

2. Asla evi terketmeyin

Annemlere gideyim gibi bir seçeneği düşünmeyin. Bu bir psikolojik savaş. Öteki kadının moralini yükseltecek hamle yapmayın. Evi terketmek hiç bir fayda sağlamaz.

3. Bayramları tatil günlerini yıl dönümlerini iyi değerlendirin.

Öteki kadınlar bayramlardan nefret ederler. Çünkü adam evine dönecektir. Kayınvalidenizle birlikte plan yapın. Kocanız buna hayır demeyecektir.

4. Öteki kadınla bir buluşma ayarlayın.

Evet o kadınla buluşun. Uygun cümlelerle “Kocamın peşini bırak seni bu konuda uyarıyorum” deyin. Asla sinirlenmeyin. Hakaret etmeyin. Bu çok etkili ve asil bir yöntemdir. Öteki kadınlardan çok azı bu cümleyi direkt olark duymuştur. Öteki kadın artık hem kocanızı ayartmakla hem de sizle mücadele edecektir. Onun için artık 2 cephe vardır. Hiç bir ordu aynı anda 2 cephede birden savaşamaz.

Sizin ise tek cepheniz var Sadece kocanızı o kadından kurtarmak istiyorsunuz.İşte size büyük bir avantaj.

5. Öteki kadının zayıf noktalarını bulun.

Evlilikler gerçeklerle aşklar hayallerle beslenir.Öteki kadın hayallerle, masallarla, hikayelerle, fantezilerle kocanızı zehirledi. Bunun adına aşk dedi. Kocanızı inandırdı. Kocanız gerçeği anlayınca o kadından kurtulmak istedi. Ama kadının tehditleri yüzünde ondan kurtulamıyor. Genelde durum böyledir. İşte bu sahte birliktelik o kadının en zayıf noktasıdır. Tabi kocamız uslanmaz bir çapkın da olabilir. Hatta öteki kadının hiç suçu da olmayabilir.Ama inanın bu zayıf olasılık.Çünkü düzgün bir işi olan evli barklı bir adam genelde avcı değil. Avdır.

6. Mayınlardan korunun.

Mayın çok tehlikeli silahtır. Mayını bir yere gizlersiniz. mayına basan ölür veya sakat kalır. Öteki kadın da kocanızı üzerine böyle mayınlar gizler. Bu mayınlar “sarı saç telleri”dir. Kocanızı üzerinde bulduğunuz her saç teli. Size gönderilmiş bir mayındır. Unutmayın kocanızı üzerinde bulduğunu saçların çoğu öteki kadın tarafından bilerek bırakılmıştır. Bu mayını görürseniz dokunmayın patlatmayın görün ama görmezlikten gelin. Bir saç telinin bir kavga çıkarmasına izin vermeyin. Mayının amacı da budur. Kavga çıkmasını engellerseniz. Kazanmış olursunuz. Tabiki boş durmayacağız. Kocanız evde çıkarken onun cebine sadece ikiniz anlayacağı aşk dolu mesajlar bırakın. “Kocacığım ben de seni seviyorum”  yazın cüzdanına bırakın. Bu mesaj bir şekilde o kadının eline geçecektir. Bu o kadını hata yapmaya sevk edecektir.

7. Kocanızla aranızı düzeltin.

Kocanıza gerçeklerden bahsetmeyin. Kocanız açısından evliliklerin bir süre sonra sıkıcı olması bundandır. Çok fazla gerçek vardır.Gerçek geçim sıkıntısı. Çocuklarınızın gerçek okul sorunları. Gerçek kayınvalideler. Kocanızla aranızdan ilk büyüyü kaybetmeyin gerçekliği. Gerçek ihtiyaç listesi. Evde bozulan gerçek ev aletleri. Gerçek sorumluluklar.Bu gerçeklerden konuşmayın.Hayallerden bahsedin. Kocanıza hayali bir dünya turu yaptırın. Bir an olsun sadece hayellerden bahsedin. Sadece kocanızla sizin bildiği kaç olay kaç nesne kaç anı var? Kaç tane olursa olsun bunların sayısını artırın.

8. Kocanızı duygularına tercüman olun

Durup dururken kocanıza deyin ki. “Kocacığım aslında erkek milletini anlıyorum. Genelevlere gidiyorlar. AIDS hastalığı kapma riskini göze alarak  parayla ilişkiye giriyorlar. Adamlar haklı. Cinsel ihtiyacını gidermek istiyor. Ama sırf bu amaç için sevgili bulsa kadın adama yapışacak bela olacak başına. Veriyor parayı beladan kurtuluyor.” Emin olun kocanız böyle bir cümleyi sizden beklemiyordur.

Şaşıracak. Gülecek. Hak verecek. Öteki kadının bir “bela” olduğu fikrini daha da benimseyecek.

Erkekler için en büyük felaketlerden biri karılarının kendilerini aldatmasıdır. Aldatan kadınların sayısı çok fazladır. Hatta ben aldatan kadın sayısının aldatan erkek sayısından çok fazla olduğuna inanıyorum.

Bu yazımın erkekler için yol gösterici olmasını temenni ediyorum

Karınızın sizi aldattığını nasıl anlarsınız?

Bunu anlamak hem çok zordur hem çok kolaydır. Biz kadınlar okul çağlarından beri gizli kapaklı iş çevirmede ustayız. Konu ne olursa olsun “baban duymasın” öğretisiyle yetiştik. Gerçekten dikkate değer bir                                                                                                                                                                                                                                                       “gizlice iş yapma” becerimiz var. Bu yetenek erkeklerde yoktur. Erkekler gaz verilerek yetiştirilirler. Erkek adamsın, Delikanlı adamsın, Hadi koçum, gibi cümlelerde büyüyen erkekler gizleme ve gizlenme konularında yetersizdir. Kadınların bu konuda ne kadar yetenekli olduğunu bilmezler.

Ancak gizlice iş yapan kadını anlamanın çok basit yolu vardır. Karınızı dinlemek ve şifreleri çözmek

Karınız size şu sözü söyledi mi?                                                                                                                                                                                                 “Ben ayrılmak istiyorum” Bir kadın kocasına ben ayrılmak istiyorum derse bu şu demektir.”Başka biri var”. Çok yüksek bir istatistik yüzdesiyle söylüyorum.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   “Hiç bir kadın bir başkasını bulmadan kocasına ayrılmak istiyorum demez” Mutlaka biri vardır “Karınız onu gözüne kestirmiştir belki de ilişkileri de belli bir seviyede ilerlemiştir.”

Karınızın ağzından laf alarak. Bağırarak çağırarak bu işi çözmek zordur. Bağırma gerçekten çok yanlış bir yoldur. Eğer karınızı köşeye şıkıştırıp. “Kim o” söyle diye bağırırsanız. Hiç bir zaman doğru sonucu alamazsınız. Karınız yemin billah deyip yalanlayacaktır veya konuyla hiç alakası olmayan masum bir adamı suçlayacaktır. Tepkinize göre cevaplar verecektir. Çok zorlarsanız falan kişi bana tecavüz etti bile diyebilir. Kadınlar akla hayele gelmeyecek kurgular, manipülasyonlar yaparlar. Belli orandan yalan söylerler bazen doğru söylerler. Manipülasyon yani shirbazlar gibi zihin yönlendirme uzmanlarıdırlar.

Şöyle bir örnek vereyim.

Aldatılan erkeklerin çoğu karılarını yatakta başka bir erkekle basınca gerçeği anlar. Ben eminim yatakta başka bir adamla yakalandığı o pozisyondan sonra bile durumu çeviren kadınlar vardır. Kocacığım bu adam benim  amcamın oğlu, zeka geriliği var. Kendini 7 yaşında sanıyor. Aynı zamanda uyur gezer. Beni annesi sanıyor, diye başlarlar lafa. Saniyede 1500 kelime söylerler durumu toparlar. Hatta eve erken geldiğiniz için kadından ve adamdan özür dilersiniz. Durumu iyice vurgulamak için abarttım. Ama inanın çok abartmadım.

Kadınlar ise kocalarının kendilerini aldattığını bir bakıştan bir sözden bir saç telinden anlarlar.

Gerçekten karınızı sizi aldatması bir yana yatakla bir başka adamla basana kadar bu durumu anlamamanız da ayrı bir faciadır.

Karınızın sizi aldatmasını engelleyemem ama bazı şifreler yazarak duruma uyanmanızı sağlayabilirim.

Karınızla aranızın kötü olduğunu kabul edelim. Şu soruları cevaplayın.Karınız zayıf mı ? Karınız kurumsal bir şirkette çalışıyor mu? Karınız son zamanda saçının rengi ve modelini değiştirdi mi? Şirket yemeklerinin sayısı arttı mı ? Konaklamalı toplantıların sayısı arttı mı ? Arkadaş doğum günleri sayısı arttı mı? Karınıznı arabası var mı?

Bu soruların cevabı evet ise aldatılma oranınız yüksektir.

Şimdi yapmanız gerekenleri yazıyorum. Bir defter satın alın ve her detayı yazın. Karınızın arkadaşlarının ad ve soyadları doğum günleri.Karınızın gittiği spor salonunun adı telefon numarası spor hocasının adı. Şirket yemeğinin yapılacağı restoranın adı. Size verdiği her detayı yazın. Regli günleri. vs. Sonra bu detayları karşılaştırın.

Şimdi biraz pratik yapalım.

“Kocacığım ben Jale’nin doğum günü partisine gidicem.Geç gelirim.”

Hemen kontrol edin defterden ve cevaı yapıştırın.

“Karıcığım bu Jale kasım ayı doğumlu değil mi.  Neden 8 ay önce kutluyorsunuz?”

Bu cevabı duyan karınız kısa süre şok geçirecektir.

Bu defter çok işe yarayacaktır. Bu defter sayesinde karınızın nasıl olup ta bir balık lokantasında et yediğini göreceksiniz. Veya bir bakmışsınız bayi toplantısına bir tek karınız katılmış. Veya spor salonunda havuzun bakımda olduğu gün karınız havuzda nasıl yüzdüğünü anlatıyor.Veya iş gereği yurt dışında olan halasının kızı ile istinye parkta alışverişe gitmiş.

Bakın beyler şöyle bir fizik kuralı vardır.                                                                                                                                                                                                                                                  Bir insan aynı anda iki yerde birden olamaz. Bu kuralı uygulayın çok ipucu yakalayacaksınız.

Ben bu işlerle uğraşamam defter mefter tutamam diyorsanız. İşte size önerim GPS tabanlı araç takip sistemi.

Karınızın arabasını bakıma götürmek bahanesiyle alın bu cihazdan taktırın. Google haritasından anlık saniye saniye izleyin. Reklam olmasın ama efsane bir üründür. Karınız nasıl doğa üstü bir şekilde istinye parkta alışveriş yaparken aynı anda sapancaya doğru yol aldığını göreceksiniz.

Karınızın arabası yoksa bu cihazların pilli versyonsları var. Şarj edin koyun çantasına. İnan parfümlerin makyaj malzemelerinin arasında bu cihazı fark etmeyecektir.

Delilleri toplayın baskınınızı yapın. Yanınıza bir de şahit alın. Sakın sinirlenip saldırı da bulunmayın. Gerçekten değmez. Tel celsede boşanın alacağınız tazminat ile de güzel bir tatile çıkın.

İnan hayatınız değişecek çünkü  büyük bir beladan kurtuldunuz.Şu anda kocanızın haricinde bir başka sevgiliniz var ve onunla aşk mı yaşıyorsunuz?

Sevgili aldatan kadınlar bu yazım size.

Şunu biliyorum ki. Bu yazımı okuyacak vaktiniz yok. Hayatınız sevgiliniz kocanız arasında kovalama halinde geçiyor. İşiniz kolay değil. Sevgilinize kaçabildiğiniz bir kaç saati çılgınca duygularla sevişerek geçiriyorsunuz. Evde kavgalardan kaçıp soluğu sevgilinizin kollarında alıyorsunuz.

Bazen bu işin sonunu düşünüyorsunuz. Bazen de en iyisi sonunu hiç düşünmemek diyorsunuz. Kötü kadın olmak içinize sinmiyor. Bu yüzden aşk kavramına sığınıyorsunuz. Aşk oldum yaptım. Gerçek aşk bu diyorsunuz. Aşkınızda daha öz verili oluyorsunuz.

Kocanız ile sevgili arasında kalmak sizi yıpratıyor. Sevgilinizle yattığınızı kocanızdan gizlediğiniz gibi kocanızla yatmak zorunda kalmanızı da sevgilinizden saklıyorsunuz. Kimi aldattığınız bile karışıyorsunuz bazen.

Hele bir de sevgilinizle kavga ettiyseniz. İşler tam karışıyor o zaman.

Sonunu düşünmeden bu yola girdiniz. Sona doğru yaklaşırken sizi neler mi bekliyor?

1) Eğer kocamdan boşanıcam sevgilimle evleneceğim gibi bir hayaliniz varsa. Bu olasılığın çok az olduğunu bilin.

Neden mi ? Çünkü siz onun için heyecan veren bir sevgilisiniz. Ancak aynı zamanda aldatan kadınsınız. Sevgiliniz sizinle sevişirken kendini mutlu, çapkın ve güçlü hissediyor. Ama sizinle evlenirse kendini aptal gibi hissedecek. Ne yazık ki haklılık payım çok . İsterseniz evlilik muhabbeti açın bakın nasıl yan çiziyor. Size asla ama asla güvenemez. Aşk için güven gerekli değildir. Evlilik için ise olmazsa olmazdır.

2) Hem kocanız hem sevgiliniz var. Demek ki çok güzel çok çekici bir kadınsınız. Diğer kadınların neredeyse hiç giymediği jartiyerler, ince naylon çoraplar ,süper mini etekler sizin için vageçilmez oldu. Çekicilik çıtasını çok yükselttiniz. Ve bu güçlü kadın imajınız ne yazık ki fazla dikkat çekecek ve rakipleriniz size saldıracak. Dedikodu çıkaracaklar. İşyerinde huzurunuz kaçacak. Sizi dışlayacaklar.

3) Bu kadar çok duyguyu kendinize saklamanız çok zor. En yakın arkadaşınıza anlatacaksınız. İşler karışacak. Mutlaka yayılacak bu olay. Her geçen gün daha da yayılacak. En yakın arkadaşlar bu gibi durumlarda pek yol gösterici olmazlar. Aksine sizi suçlarlar.

4) Sevgilinizle mutlusunuz ama bunu paylaşacak kimseniz yok. En kötüsü de bu. Mutluluklar paylaşılamıyorsa ne anlamı vardır. Bu da bir çeşit yalnızlıktır.

5) Diğer erkekler duruma uyanacak. Kocasını aldatıyormuş. Falancayla berabermiş. Bizim başımız kelmi biz de isteriz diyecekler. Siz ve aşkınız kurtlar vadisinin içinde kalacak. Sadece yasak aşkını gizlemek için patronun veya yakın iş arkadaşının santajıyla karşılaşıp. Onlarla yatmak zorunda kalan çok kadın var.

6) Kendi ailenize az zaman ayırmak zorunda kalmanız ve kimseye bir şey anlatamıyor olmanız sizi yoracak. Bu durum sevgilinizle aranızı da bozacak. Her aşk ta olan ufak tefek kavgalar sizin için faicaya yol açacak..

Tek yolunuz var sevgilinizden ayrılmak. Bu işin başka yolu yok. Karmaşık sorunların çözümleri basittir. Kocanızla olmuyorsa boşanacaksınız. Bu kadar basit. Ne olursa olsun aldatmaya hakkınız yok.

Bir de kocasını aldattıktan sonra tekrar kocanıza dönmek zorunda kalırsanız gidin  psikolojik destek alın. İhtiyacınız olacak. En zoru budur. Sevgilinizi onunla olan mutlu anlarınızı unutup kocanızın o vurdum duymaz dünyasına döneceksiniz. Sevgilinizi unutmak için onun aslında ne kadar kötü biri olduğunu düşüneceksiniz. Aldattığınız kocanızla tekrar mutlu olmayı deneyeceksiniz hem de bir ömür boyu. Her gün. Bu duygularla yaşanız baş etmeniz çok zor. Ne mi olacak bir başka sevgili bulacaksınız. Bu sefer fazla acı çekmemek için yeni sevgilinize daha az bağlanmayı deneyeceksiniz. Sonrası aynı. Döngü tekrar başa dönecek.

İşte sizi bekleyenler bu tip şeyler. Bunlara hazır mısınız?

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,469 saniyede oluşturuldu.