Aşk hayatınızı gözden geçirin…

  • Aşk hayatınızı gözden geçirin!

Mutluluk uzağınızda değil, önce kendinizi keşfedin. Değişime kendinizden başlayın!

Bir kadın olarak birileriyle mükemmel bir şeyler yaşamayı hak ettiğinize inanıyorsunuz. İlk başta ilginç gelebilir ama haklısınız! Çok klasik olan bir sözü unutmamakta fayda var: “Önce kendini sevmezsen seni kim sevecek? Aşk hayatınızı gözden geçirin...İyi görünmezsen, zeki olmazsan ve kendin hakkında söz sahibi olmazsan neden biri ile birlikte olasın ki?” Şimdi başlama zamanı! Önce kendimizden sonra ilişkimizden mutlu olmak için harekete geçme vakti!

1. Alacağınız radikal değişim kararlarınız ilk başta hem kendiniz hem aşk hayatınız için kolay gelebilir ve mutlu olacağınızı düşünebilirsiniz. Öncelikle kendinize zaman tanıyın. Birkaç gün ne yapmak istediğinize, neyi değiştirmek istediğinize karar verin ve pozitif düşünerek başlayın. İlk adım için, negatif düşüncelerinizden ve pişmanlıklarınızdan vazgeçin.2. Yakın çevrenize dikkat edin! Sürekli beraber olduğunuz insanlar sizi nasıl etkiliyor? Yıllar boyu arkadaş olabilirsiniz, ailenizden biri olabilir, çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz biri olabilir ama burada önemli olan sizsiniz. Kötü hissetmek sizin beyninizde, sizin içinizde… Kurtulun onlardan!
3. Kendinizi mutlu hissettirecek bir şey bulun! Kendi hobilerinizi geliştirebilecek, sadece zevk almak için yapacağınız bir şey ya da bir yardım kuruluşunda insanlara yardım ederek zamanınızı faydalı kullanmayı öğrenin.                                                                                                4. Etrafınıza göre yaşamaktan vazgeçin! Etrafınızda bir sürü insan var, bir sürü düşünce var ve size farkında olmadan baskı oluşturabilirler. Kapatın kulaklarınızı ve sadece kendinizi dinleyin!

5. Arkadaş ağınızı genişletin! Yeni birileriyle tanışın ama bunu sadece istediğiniz ve en uygun anlarda yapın. Yeni hobiler edinin, dışarıya çıkın, yardım kuruluşlarına gidin. Çevreniz genişledikçe kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.6.Yeni tanışacağınız özel kişi konusunda aceleci davranmayın! Tüm ilişkilerinizi gözden geçirin ve bu kez risk almayın! Karşınızdaki kişiyi tanımaya çalışın ve kendinizi tanıtın. İlişkilerinizde iyi bir başlangıç olacaktır.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,498 saniyede oluşturuldu.