Aşk ısırığı kalp krizine neden olabilir!

Partnerinizle vakit geçirirken bazen sevgi gösterilerinin dozunu kaçırabilirsiniz. Ancak bu durumun kalp krizine neden olabileceği hiç aklınıza gelmiş miydi?
Eşinizle geçirdiğiniz güzel dakikalar bir anda kabusa dönmesin istiyorsanız biraz daha dikkatli davranmakta fayda var. Yeni Zelandalı 44 yaşındaki bir kadının eşiyle seks yaparken bir anda kalp krizi geçirip doktora başvurmasıyla bu durum da masaya yatırılmış oldu.

Hastayı tedavi eden Dr. Teddy Wu, eşlerin birbirini öperken biraz haşin davranması sonucunda kan damarında morarma meydana gelmiş ve atar damarda pıhtılaşmaya neden olan bu sorun nedeniyle fiziksel bir travma yaşanmıştır.

Pıhtı kadının kan damarları boyunca ilerlemiş ve kadının kalbine kadar ulaşmayı başarmıştır. Sonuç ufak çapta bir kalp krizi olmuş ve devamında kadının kolunun uyuşmasıyla sonuçlanmıştır.

Böyle bir durum söz konusu olabileceği daha önce aklınıza geldi mi bilmiyoruz. Ancak yine de eşinizle ya da partnerinizle geçirdiğiniz dakikalara biraz daha dikkat etmenizde fayda var.

Bir anda kendinizi anın büyüsüne kapılmış bulabilirsiniz, ancak bu tip beklenmedik durumların korkusunu yaşamaktansa cinsel hayatınıza başka değişiklikler katarak ilişkinizi canlandırabilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,520 saniyede oluşturuldu.