Aşkınızı ateşleyecek 4 öneri…

Hala birbirine âşık ancak ilk buluştuğunuz zamanlardaki gibi romantik olamamaktan şikâyetçi bir çift misiniz? İşte aşkınızı yeniden ateşleyecek birbirinden kolay ama bir o kadar da etkili öneriler…

ask zamaniBazı çiftler evli olsalar bile ilişkilerindeki heyecanı koruyabiliyor. Bunun için mutlaka bazı ayrıntılara dikkat ediyorlardır. Siz de aşağıdaki tavsiyelere uyarak aşkınıza tekrar heyecan kazandırabilirsiniz.

İlk gece gibi flört edin

Çıktığınız ilk gecedeki gibi flört edin. İlk buluştuğunuz günlerde nasıl davranıyorsunuz. Her gülüşünüzde, her baktığınızda onu arzuladığınızı hissettirin. İşi, aranızdaki resmi bağı, dış etkenleri unutun. Onunla dünyanın her yerine gidebilecekmiş gibi hissedin. Birbirinizin keşfedilecek yönleri mutlaka vardır, farklı olun ve farklılığı yakalayın.

Rahat bırakın

Dünyanın en büyüleyici çifti olabilirsiniz. Birbirinizi bir süre rahat bırakın, özleyin. Ancak rahat bırakmak ile gitmesine izin vermek arasında ince bir çizgi olduğunu unutmayın. Seksi kıyafetler girin. Birbirinize iç çekerek bakın, yaklaşın ama uzak durun. Tıpkı filmlerdeki gibi isteklerin doruğa ulaştığı anı bekleyin ve ateşleyin.

Yeni bir şeyler deneyin

Her sabah ve akşam aynı şeyi yapıyorsanız hayatınızı biraz hareketlendirin. Hiç gitmediğiniz bir yere gidin. Sakin ve sessiz romantik bir gece geçirin ya da eğlencenin dozunu artırın. Gitmek istediğiniz bir konsere bilet alın ya da gece kulübüne gidip dans edip eğlenin, birlikte bol bol gülün. Mutlu oldukça seks isteğiniz de artacak. Hala düşünüyor musunuz? Kaldırın ellerinizi, sallayın kalçalarınızı..

Saldırgan olun

Hiç havanızda olmasanız bile.. Çalışan çoğu çift hafta sonunu bekliyor. Günlük stresten birbirlerinize zaman ayıramıyorlar. Sabah evden ayrılırken seksi bir bakış fırlatın ya da bir şeyler söyleyin. Akşam eve dönüş yolundayken onu arayın ve uzanıp onu beklediğinizi söyleyin.

Kimin seks için zamanı var ki? Her zaman çok meşgulsünüz. Ancak her zaman bu yaşta ve genç olmayacaksınız. O anı istediğiniz gibi yaşayın. Mümkün olduğunca birlikte eğlenin, libidonuzu artırın. Hatta sabah biraz daha erken kalkın ve seks yapın. Seks hormonları sizi daha canlı ve enerjik kılacak.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,459 saniyede oluşturuldu.