Aşkınızı doğal dopinglerle artırın

Doğanın bize sunduğu baharatlar, meyveler ve sebzeler cinsel gücü artırıcı özelliklerle doludur. Portakal erkeklerde cinsel isteği doruğa çıkartıyorken, armutun kadınların seks gücünü artırıp daha şehvetli olmalarında etkili olduğu söylenir.
Cinsellik hayatın bir parçası ve uzun yıllar boyunca cinselliği yaşamanız mümkün. Bunun için doğanın sunduğu mucizevi bitkilerden de yararlanabilirsiniz. Uzmanlara göre, kadın ve erkek 30 yaşına kadar, üremeye ve orgazma yönelik olarak; cinsel güçlerinin doruklarında oluyorlar.

30′lu yaşlardan itibaren, yaş arttıkça insanlar sosyal ve ruhsal açıdan baskılardan kurtularak; cinselliği artık üreme aracı olarak değil, haz alarak yaşıyorlar. Sevgiyle yaşanan cinsellik, vücutta fiziksel ve ruhsal rahatlık duygusu oluşturur; kan dolaşımını artırır; endorfin, seretonin ve dopamin gibi mutluluk veren hormonların salgılanmasına neden olur. Ayrıca, kas çekilmelerinde meydana gelen acıları hafifletir. Formda hissettirir; olumsuz düşünceyi önleyerek olumlu bir bakış açısı verir; kadınlarda adeti düzenler.

Afrodizyaklar

Yıllardır birlikte olan çiftlerin birbirlerine tutkun olmaları için sihire ya da mucizeye ihtiyaç yoktur. Fiziksel olarak kasların kasılması olan orgazmı, kalsiyum düzenler. Vücutta kalsiyum eksikliği olursa, orgazmla ilgili sorunlar çıkar.

Sardalye balığı, süt ürünleri ve yapraklı sebzelerde bulunan kalsiyum orgazmı kolaylaştırırken; mısır, buğday, fasulye, bezelye, fındık, peynir, istiridye, sütsüz çikolata ve yumurtada bulunan çinko ise sperm sayısını artırıyor. İnsanlar, çok kolay yöntemlerle sevdiklerini etkilemenin ve onlardan etkilenmenin yolunu bulabilirler. İlişkiye heyecan getirilmek isteniyorsa, vücuttaki etkisi uzmanlarca kanıtlanmış afrodizyaklarla başlangıç yapılabilir.

“Cinsel arzu uyandırıcı” anlamına gelen afrodizyaklar, adını Yunanlılar’ın aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’ten alıyor. Günümüzde ise çeşitli içkiler, parfümler, bitkiler ve kimyasal maddeler afrodizyak olarak biliniyor. Her gün birçok kişi, farkına bile varmadan, afrodizyak özellikleri olan pek çok gıda maddesi tüketiyor.

Afrodizyaklar, seks gücünü artırarak, insanda olumlu değişiklikler yaşatıyor. Aslında, aşk hayatının değişmesi için kişilerinin önce kendilerinin bunu gerçekten istemeleri ve partnerlerine tutkuyla bağlanmaları gerekir.

Bol bol egzersiz yapın

Eğer cinsellik sevgiyle yaşanmıyorsa, afrodizyakların da hiçbir etkisi olmaz. Sağlıklı bir cinsel yaşam için dengeli beslenmenin ve afrodizyakların yanı sıra günlük egzersizler yapmak da gerekiyor. Ayrıca, cinsel gücü azaltan sigara ve stresten uzak yaşamak da şart. Yandaki kutuda, başlıca afrodizyaklar ve etkilerini bulacaksınız.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,442 saniyede oluşturuldu.