Ateşli Bir Kadını Tavlama Tüyoları…

Bir kadını etkilemek için bir Yunan tanrısı kadar çekici ya da Donald Trump gibi zengin olmanız gerekmez. İşte ateşli bir kadını elde etmenin püf noktaları

Kendinizden emin olun

Başınız dik ve kendinize güvenen bir tavırla hareket edin. Kendinizi tanıtırken göz kontağı kurun. Kendine güvenen bir erkeğin reddedilme şansı çok daha azdır.

Kişiliğine odaklanın

Ona iltifat etmek istiyorsanız, az dikkat çeken özelliklerini ön plana çıkarın. Onun şakalarına gülmeye özen gösterin.

Ağırdan alın

Ateşli bir kadınla işleri ağırdan alın, ona baskı uygulamadan her şeyin kendiliğinden gelişmesine izin verin. Eğer size numarasını veriyorsa o zaman onu evine kadar bırakmanızda bir sakınca olmaz.
Seks konuşmayın

Öpüşmeyi, elini tutmayı unutun. Farkınızı seksten söz etmeyerek ortaya koyun. Eğer onun için gerçekten önemli olmak istiyorsanız, kişiliğinizle etkileyin.

İyi bir konu bulun

Bir bar ya da kulübe gittiğinizde ortak konuşabileceğiniz bir konu bulun ve onu bu konuyu konuşmak için daha sessiz bir yere çağırın. Böylece onunla başbaşa sessiz daha iyi iletişim sağlarsınız.

Kızlardan yardım alın

Hamlelerinizi doğru yapmak için kız arkadaşlarınızdan yardım ve öneri alın. Birlikte bir yere gittiğinizde ‘tesadüfen’ arkadaşlarınız sizi görsün ve size iltifat etsin.
Araştırma yapın

Kadınların moda tutkusunu gözardı etmeyin ve bilginizi arttırın. Örneğin o bu sezon moda olan şeylerden bahsederken siz de konuya yabancı kalmayın ve fikirlerinizi ortaya koyun.

Orijinal olun

Buluştuğunuzda hemen ona iltifat etmek yerine önce mekanın ne kadar gürültülü olduğundan bahsedin! Onu şaşırtıp, ilgisini çekebilirsiniz.

Uygun giyinin

Ateşli kadınlar stile ve giyime her zaman önem verir. Siz de giyim tarzınıza özen gösterin. Markalı kıyafetler giymenize gerek yok, önemli olan birbirini tamamlayan ve uygun olan şeyleri giymek. Her zaman şık ve temiz olun.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,512 saniyede oluşturuldu.