Ayrılık vakti geldiğini nasıl anlarsınız?

Ayrılık vakti geldiğini nasıl anlarsınız?

Onu bırakıp gitme vaktinin geldiğini belirten ipuçları oluşur, önemli olan bu işaretleri görebilmektir.

Romantik ilişkilerde, aşk, arkadaşlık, bağlılık olduğu gibi bir gün gelip ayrılığın yaşanması da olağandır. Hemen herkesin hayatında ayrılıkla biten bir ilişki olmuştur. Ayrılık, haliyle sancılı bir süreçtir, bazen her şey kuralına uygun yürüse de, çoğunlukla tereddütler ve karmaşa yaşanır.

Hakkınızda özensiz konuşur

Eşinizin dostunuzun yanında ya da kendi iş arkadaşlarıyla beraberken, size eski özeni göstermediğini ve sizin hakkınızda rahatsız edici şekilde kaba konuştuğunu duyarsanız, artık ona nasıl güvenebilirsiniz?
Ayrılık vakti geldiğini nasıl anlarsınız?Sizi aldatırsa

İlişkide sadakatsizlik hiç kimsenin kolay kolay kabulleneceği bir durum değil kuşkusuz. Siz de böyle bir durumdan şüphelenmiş hatta emin olmuşsanız, hiç şüphesiz ilişkinizin sonu gelmiş demektir.
Ayrılık vakti geldiğini nasıl anlarsınız?Evlenmek istiyorsunuz o istemiyor

Çiftler arasında evlenme isteği tek taraflıysa ilişkinizi, ciddi ciddi gözden geçirme vakti geldi demektir; bitirecek misiniz yoksa bir gün fikrini değiştirir diye bekleyecek misiniz?

Karışanınız çoksa

Herkesin ailesi veya eski dostları önemlidir ve birisiyle ilişki yaşıyorsunuz diye onlardan vazgeçemezsiniz. Ancak onun yakınları sizin ilişkinizi olumsuz etkileyecek şekilde işlerinize burnunu sokuyor ve partneriniz de bu duruma seyirci kalıyorsa şapkayı önünüze koyup bir düşünün deriz
Ayrılık vakti geldiğini nasıl anlarsınız?Değişik dünya görüşü

Tabii ki dünyanın gelişmesi için farklı görüşlere ihtiyaç var. İlişkilerin başlangıcında da farklılıklar ilginç ve çekici gelebilir, ama zamanla, hele birbirinizi değiştirmeye çalışırsanız, bunun hiç de iyi sonuçlar vermediğini görürsünüz.

Anasının kuzusu

Partneriniz tam bir ana kuzusuysa, bu durum bazen sevimli bile görünebilir. Ancak annesi oğlunun düşkünlüğünden vazgeçmiyor ve size hayatı zehir edecek gibi görünüyorsa bu ilişkiyi ömür boyu sürdürebilecek misiniz yeniden gözden geçirin.
Ayrılık vakti geldiğini nasıl anlarsınız?Devamlı tartışıyorsanız

Yatağın han gi tarafına kimin yatacağından, diş macununu neresinden sıkmak gerektiğine kadar en basit konularda bile aranızda tartışma çıkıyorsa, size de bu ilişki pek bir yere varamayacak gibi gelmiyor mu?

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,539 saniyede oluşturuldu.