Bay Doğru’yu Bulmak…

İşte hayalinizdeki erkeği etkilemenin püf noktaları…

Çoğu kadının hayali rüyalarının erkeğiyle karşılaşmak ve birlikte olmaktır.Tasvir ettikleri erkekler ise birbirine çok benzer: Uzun boylu, esmer, yakışıklı, tercihen zengin, duygusal, çocuklara bağlı, iyi bir eğitime sahip ve annesini seven bir erkek. Beklentiler ve tariflerle yola çıkıldığında ortaya çıkan ise hayalinizdeki erkeği etkilemenin yollarını ortaya koyuyor. İşte onu etkilemenin 5 püf noktası!

1. Fark Yaratın!

Erkekler çaresiz kadınlardan hiç hoşlanmaz. Çaresiz bir kadından daha da nefret ettikleri bir tip varsa o da kendilerine sadece sahip oldukları yüzünden yakın davranan kadınlardır. Erkekler kadınların sadece zenginlik ve statülerinden hoşlanmasını sevmez. Kadınların onları sıradan biri gibi görerek sadece duygularıyla hareket ettiklerini bilmek isterler. Bir kadın için uğraşmayı severler. Bu nedenle numaranızı ona veriyorsanız bile her aradığından müsait olmayın. Onu elde etmek için uğraşmayın, elde edilmek için uğraşılası bir kadın olun!
2. Göz Kamaştırın!

Beğendiğiniz erkekler birlikte olduktan sonra kendinize bakın. Her zaman güzel giyinin, nazik olun ve biraz da karmaşık davranın. Birinin sizi kurtarmasına ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan tek şey zaten sizin elinizde olan özellikleri takdir etmesidir. Bir erkeğin önceki gün giydiğiniz eşofmanlarla sizi tekrar gördüğünde ne kadar güzel olduğunuzu söyleyeceğini sanmayın. Her gün farklı olun, göz kamaştırın. Çok fazla para harcamanıza gerek yok, sadece kendinize yakışanı bilin.
3. Gizemin Gücü

Kendiniz hakkındaki her şeyi ilk buluşmalarda ona söylemeyin! Hatta kendinizle ilgili her şeyi ona asla söylemeyin. Eski erkek arkadaşınızın sizi neden aldattığı, patronunuzu sevmemeniz veya sindirim sorunlarınız onu çok da fazla ilgilendirmez. O tamamen sizinle ilgilidir. Sizi yakından tanımakla ilgilidir. Sizin bilinmeyen yönlerinizi ortaya çıkarmaya çalışır. Onun içerisinde güven duygusunu oluşturmanız gerekir, ancak bunu mutlaka zamana yayarak yapın ve hemen bütün sırlarınızı ortaya dökmeyin!                                                                                                                                                                                                                                             4. Açık Olan Kazanır

Gizemli olmakla ilgili önceden söylenenlere rağmen siz mümkün olduğunca açık ve dürüst olmaya çalışacak ve ilkelerinizi savunacaksınız. Bir erkek her zaman bir konuda sizin de fikriniz olmasını ister.

Çoğu erkek kendi kararlarını alabilen kadınlardan hoşlanır. Ne zaman konuşacağınızı bilip ne zaman onun yönlendirmesine izin vereceğinize karar verin. Onun söylediği her şeye karşı basit bir evet ya da hayır yeterliyken uzun uzun açıklamaya girmeyin.

Elbette ona hayatınızdaki önemli olaylar hakkında asla yalan söylemeyin, ancak hemen de detayları vermeyin. Örneğin daha önce evlenip evlenmediğinizi soruyorsa sadece evet ya da hayır diyerek cevap verin. Eğer sizin yanınızda yeterince uzun süre                                                                                                                                                                                                                                                         5. Kendiniz Olun

Sizin Hollywood yıldızlarının kopyası olmadığınızı bilmesi gerekir. Siz sizsiniz, muhteşem, tek ve farklı. Eğer bu özellikleriniz onun için yeterli değilse size göre değil demektir. Başkası olduğunuz bir ilişkiye başlamak istemezsiniz, çünkü sonrasında kendiniz gibi davranma şansından vazgeçmiş olacaksınız. Tamamen kendiniz gibi ve tek olarak, onun sizi olduğunuz gibi takdir etmesini sağlayacaksınız. Çünkü siz buna değersiniz!

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,521 saniyede oluşturuldu.