Bayanlara Özel Apple ve Iphone…

Bayanlara Özel Apple ve Iphone

13 yaş seviyesine kadar düşen iletişim artık günümüzde çok rahat sağlanılabiliniyor. İletişim devlerinden olan ve cep telefonu piyasasında liderlik konumunda olan Nokia ve Apple iPhone ile kendinden söz ettiriyor..

Nokia temaları ve yine Nokia programları ile bizleri cezbeden firma Nokia bu kulvarda gerçektende çok başarılı.Diğer yanda olan Apple ise iPhone programları ile Nokia’nın karşısına çıkıyor.Aslına bakarsanız Nokia’nin ürünlerinde kullanılan Symbian işletim sistemi çok kaliteli ve çokta kullanışlı olduğu için Nokia’nın daha önde durmasını sağlıyor.

iphone

Ancak iphone programları ise kendi uygulamaları sayesinde fonksiyonel ve çekici sıfatlarını alabiliyor. Çünkü iPhone uygulamaları daha çok sözlük,işlevsel programlar.ELbette sadece bunlar değil iPhone, oyunları ilede kendinden söz ettirebiliyor.Yakın bir zamanda da iPhone sahiplerine 5 farklı uygulama ücretsiz olarak sunulacak.

Nokia’nın geliştirdiği programlar ise Apple’ın kiler karşısında sadece oyun olarak kalabiliyor.Farklı yazılımcılar ise güzel uygulamaları Nokia için yapsada bunları ücretli satıyorlar.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 128 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 1,386 saniyede oluşturuldu.