Bir Grup İçinden Bir Kadını Avlamak

kadin-grupBir grup kız gördünüz ve onların içinden birine bayıldınız. Peki ona nasıl ulaşır veya onu diğer arkadaşlarından ayırarak ilginizi nasıl belli edersiniz?

Gruplardan kadın seçmenin teknikleri vardır

Neredeyse Discovery Channel’ı her açışınızda, sürünün arkasında kalmış ve yırtıcı, pusuya yatmış vahşi bir hayvana hedef olmuş zavallı bir yaratık görürsünüz. Hayvan tehlikede olduğunun farkına varmadan önce, çok geçtir; vahşi hayvan saldırmış ve sürü de bundan sonra bir üyesi eksik kalmıştır.

Flört dünyası orman gibi olmasa da, türlerin dişilerinin sosyal davranışları gibi bazı benzerlikler vardır. Doğanın birçok yaratığı gibi kadınlar da genellikle sürüler halinde dolaşırlar. İlk kez ortaokulda gördüğümüz gibi.

Erkeklerde vahşi hayvan gibi, onlar da eninde sonunda cinsel bir içgüdüyü tatmin etmek isteyeceklerdir. Bu yüzden vahşi hayvan dürtünüzü bulun ve bir kadını sürüsünden nasıl ayıracağınızı öğrenmek için okuyun. İki taktiksel yaklaşım vardır: tek başına ve bir kankanızla.

Tek başına görev

Hiç hata yapmayın: Bir kadını sürüsünden ayırmak oldukça zor olabilir, özellikle sürü içine tek başınıza giriyorsanız.

Kız arkadaşları onu geri alacak ve birçok nedenden ötürü sizi engelleyeceklerdir. Buna rağmen, en tehlikeli ve koruyucu arkadaşı bile böyle bilinmeyen sulara girme cesaretinizden ötürü size saygı duyacaktır. Eğer tek başınıza bir görevdeyseniz, unutmayın ki herşey yaklaşımda saklıdır. Hedefinizin ilgilendiğiniz kişinin kendisi olduğunu bilmesini sağlayın. Bunu yapmanın en iyi yolu bazı zekice ipuçlarını kullanmaktır.

Sürekli göz teması kurun

Ortalarında bir erkeğin olduğu bir kız grubu tüm ilgiyi üzerine çeker. Aklınızda, kiminle ilgilendiğiniz güçlü bir şekilde nettir fakat tüm grubun bununla ilgili hiçbir fikri olmayabilir. Karışıklığı netleştirmek için, rüyalarınızın kızına sürekli olarak bakışlar ve gülücükler atın. Böylece ödüle göz koyduğunuzu anlayacaktır.

Dokunma engelini kaldırın

Dokunma engelini, ona komik bir anektoddan bahsetmek için eğildiğinizde omzuna nazikçe dokunmak gibi birkaç samimi temasla kırın. Eğer bir klüpte veya başka gürültülü bir ortamdaysanız, onu daha iyi duyabilmek için belinden tutarak kendinize doğru çekin. Onu duyabilseniz dahi bu tekniği kullanın. Dokunma engelini kaldırdığınızdaki tepkisini ölçün; eğer rahatsız oluyorsa durun ve tekrar deneyin. Eğer hala bunun için erkense, yeni bir hedef bulmak isteyebilirsiniz.
İyi bir kankanın sizin için yapabileceği

Grubu bir bütün olarak ele alın

Kimse açıkta bırakılmak istemez bu yüzden sürünün tüm üyeleri ile ilgilenmelisiniz. Sonuçta, tüm grubun onayına ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle bu çalışma çok önemlidir. Fethinizdeki en büyük problem olan sürü elemanını etkileyebilmek için yoldan çıkmanız da gerekebilir. Onu belirlemek pek de zor olmayacaktır: “Hanımlar, kızlar gecesindeyiz, unuttunuz mu?” deyip duran yüzünde sivilce izleri olan kişiye bakın.

Bir kankanızı seçin

Her bekar erkeğin kanka olarak adlandırılmak isteyen bir arkadaşı olmalıdır. Eğer en azından bir şekilde arkadaşlığınız varsa, birinin kankası olmalısınız. Evli olup olmamanıza bağlı olmaksızın. İyi bir kanka gece saat 03’te dostunu bardan alır, çünkü bu yapılabilecek en doğru şeydir. Bir kanka aynı zamanda, hedefinize ulaşabileceğiniz kadar yeterli süre boyunca bir kadın sürüsü arkadaşının ilgisini dağıtabilir de.

Hedefiniz hakkında bilgi toplar

Bir kanka, parçala ve fethet maceranızda sizin için birden fazla şekilde görev alabilir. Her zamankinden çok daha iyi görünmenize yardımcı olmalı ve mızmızlanan arkadaşlarınızın hedefiniz ile sizin aranıza girmesine izin vermemelidir. Uygun bir zamanda, topladığı bilgileri size aktarabilir. Zorlu çalışması “En sevdiğim film Grease… Gerçekten, senin de mi? Olasılık nedir?” şeklinde sonuçlanabilir. Yanınızda bir kankanızla olasılık oldukça iyidir.

Sizin iyi görünmenizi sağlar

İyi bir kanka sizi bir sonraki Brad Pitt olarak göstermek için elinden geleni yapacaktır. Tamamen aptal gibi görünmek anlamına gelse de. Kötü şakalar yaparak veya en utanç verici hikayelerinizi anlatarak da olsa, gece şapka takıp suçla savaştığınız izlenimini vermek için yapması gerekeni yapacaktır.

Sizinle yarışmaz

Birçok durumda evli bir arkadaşınız en mükemmel kankanız olabilir çünkü eve götürecek birini aramayacaktır. Bu yüzden, en önemli amacı sizi yolunuzdan alıkoymak isteyecekleri engellemek olacaktır. Dostları için yaşayan böyle evli adamları nasıl olur da sevmezsiniz?

“Kuşlar yapıyor, arılar yapıyor.” The Bloodhound Gang haklıydı: Bizler sadece bir avuç memeliyiz. “Haydi, Discovery Channel’da yaptıkları gibi yapalım” diyerek ilmin yolunu takip eden ve doğanın bazı güzel yaratıklarını sürülerinden ayıran. Dışarıda bir orman var beyler.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,421 saniyede oluşturuldu.