Buz Küpüyle Yapabileceğiniz 10 Seksi Şey…

Buz Küpüyle Yapabileceğiniz 10 Seksi Şey…

Havalar sıcak, siz ateşlisiniz… Peki, azıcık serinlemeye ne dersiniz?

Dışarıdan serinletirken içeriden ateşinizi yükseltecek birkaç yöntem biliyoruz. Kış soğukları Buz Küpüyle Yapabileceğiniz 10 Seksi Şey...gelmeden, sıcak kumlardan serin sulara dalıyormuş hissi veren yeni bir deneyim yaşamak istiyorsanız, size birkaç öneri verebiliriz.

1. Buzu ağzınıza alın ve hafifçe erimeye başladığında erkek arkadaşınızı öpün. Onu öperken buzu ona verin ve bu şekilde buzu birbirinizden almaya devam edin. Buz küçüldüğünde ağzınızda saklayın, böylece sevgiliniz onu bulmak zorunda kalacak.

2. Buzu erkeğinizin avucuna koyun ve elinden tutarak vücudunuzda gezdirin. Vücudunuzda masaj yapar gibi daireler çizin. En çok zevk alacağınızı ve eşinizi heyecanlandıracağını bildiğiniz yerlerde gezdirin.Buz Küpüyle Yapabileceğiniz 10 Seksi Şey...

3. Buzu göğüslerinizin arasına yerleştirin ve bir süre bekleyin. İyice soğuduktan sonra erkeğinizin bu soğuğu hissetmesini sağlayın. Sevgilinize ellerinizi kullanmadan serin bir masaj yapın.

4. Eşinize derinizin daha ince olduğu yerlere dokunmasını söyleyin. Dizlerinizin arkası, omuzlarınız ve dirseklerinizin iç kısmı bu bölgelerdendir. Bu bölgeler çok hassas olduğundan, uyarıldıklarında etkiyi çok daha fazla hissedeceklerdir.Buz Küpüyle Yapabileceğiniz 10 Seksi Şey...

5. Eğer buzun soğukluğu sizi çok rahatsız ediyorsa, iç çamaşırlarınızı üzerinizden çıkarmayın. Buzu çamaşırlarının üzerinde gezdirin ve soğukluğu hissedin. Sıcak havalarda bu size terapi gibi gelecek.

6. Buzu ayaklarının altına sürün ve sinir uçlarını uyarın. İnanın ya da inanmayın, bu bölgenin beyinde uyardığı yerle, genital bölgelerin beyince uyardığı yer neredeyse aynı. Dolayısıyla sevgilinizin hissettiği haz da aynı olacak.Buz Küpüyle Yapabileceğiniz 10 Seksi Şey...

7. Buz küpünü sevgilinizin vücudu üzerinde gezdirin. Sonra da buzu gezdirdiğiniz yerleri öpün. Ani ısı değişikliği daha fazla heyecanlanmasına ve zevk almasına sebep olacaktır. Dudaklarınızın bir sonraki durağının neresi olacağını bilememek onu heyecanın doruklarına çıkartacaktır.

8. Bir elinizle sevgilinizin saç diplerinde gezinin ve elinizde buz olan diğer elinizde bu yolu takip edin. Daha sonra ensesine ve kalçasına doğru inin. Sırt çizgisinde ve belinde biraz yavaşlayın buzla masaj yapın.

9. Buzu dudaklarınızın arasına alın ve sevgilinizin vücudunda dolaştırmaya başlayın. Aynı anda hem sıcak nefesinizi hem de soğuk buzu hissetmek onu şaşkına çevirecektir. Tabii ki daha sonra onun da size aynı şeyi yapmasını isteyin.10. Eşinizi heyecanlandırmanın ve hareketlendirmenin bir diğer yolu da genital bölgeye soğuk ellerinizle ya da buzla dokunmaktır. Çok hassas bir bölge olduğu için hemen uyarılacaktır.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,428 saniyede oluşturuldu.