Çadırda Cinsellik…

Kamp yapmak bazen seksi bir aktivite olabilir. Doğadaki börtü böcekler belki biraz canınızı sıkabilir ama bunun çözümü var. “Çadır”

Hazır yaz sezonu ve festivaller sezonu açılmışken çadırda cinsel hayat yararına tüyolarına belki ihtiyacınız olur diye düşündük. Bazı insanlar çadırda kalınmasından dolayı o tatil boyunca cinsel hayatlarına bir nokta koyar. Naylon altında da aşk yaşanabilir elbette.

İşte size birkaç tüyo

1- Uzaklaşın: İşlek olan yerlerden uzaklaşın. İzole edilmiş bir çadır yeri sizin huzurunuzun kaçmasına engel olacaktır. Ailelerin kamp yaptığı biryere yakın olmak pek akıllıca bir fikir değil.

2- Basit tutun: Hareket kabiliyetiniz sınırlı olacağı için Kama Sutra gibi zorlayıcı pozisyonlara girmeyin.

3- Kondom takın: Çadır içinde hijyen az olacağı için prezervatif takın.

4- Uyku tulumu: Kamp alışverişinde tekli yerine çiftli uyku tulumu alın. Böylelikle soğuktan birlikte korunabilir hemde birbirinize yakın olabilirsiniz. Aksi takdirde ayrı köşelerde paket gibi durabilirsiniz tekli uyku tulumlarında.

5- Keyfini çıkarın: Yıldızların ve güneşin altında olabileceğiniz fazla yer yok. Çadır bunun için bir fırsat.

6- Işıkları kapatın: Belkide en önemli maddelerden biri. İçerideki tüm ışık kaynaklarını kapatın aksi halde bir kukla şovunu izlemeye dışarıdan çok kişi gelebilir.

7- Yer seçimi: Çadırınızı kuracağınız alanın alt tarafı çimenlik ve düz bir yüzey olursa sizin rahatınız açısından daha iyi olacaktır.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,314 saniyede oluşturuldu.