Çamaşır Yıkama Topu Nanomatik Nedir?

Çamaşır Yıkama Topu Nedir ? Nanomatik Fiyatı

Çamaşır Yıkama Topu Nanomatik Nedir
Temizlik imanın yarısıdır derler. Sağlıklı yaşam için temizliğin önemi kesinlikle küçümsenemez. Sadece vücut temizliği değil, aynı zamanda giysilerimizin ve çamaşırlarımızın temizliği de bu bakımdan önemlidir. Çamaşırlarımızı temiz tutmak için deterjan adı verilen ve doğaya zararlı yan etkileri olan temizlik ürünlerini kullanmak zorunda kalıyoruz. Daha doğrusu şimdiye kadar kalıyorduk. Şimdi ise durumumuz Nanomatik sayesinde değişti. Peki nedir bu nanomatik çamaşır yıkama topu?

Değişik kadın forumları ve ekşi sözlükte daha önce rastladığım çamaşır yıkama topunu geçen bir misafirlikte ilk defa canlı olarak görmüştüm. Çamaşır yıkama topu nedir faydaları nelerdir şeklinde internette kısa bir araştırma yaptığımda oldukça enteresan bilgilere ulaştım. Hem cebinizi hem de sağlığınızı düşünen bu mucize pratik ev ürünü oldukça da ucuza satılıyor. İkbal Gürpınar ın sabah kuşağı programında da nanomatik çamaşır yıkama topu hakkında bir hayli övücü sözler söylenmişti. Şimdi sizlere nanomatik çamaşır yıkama topunun kullanılışı ve faydaları hakkında bilgi vereceğiz.Çamaşır Yıkama Topu Nanomatik Nedir?

Televizyon programımda, İkbal GÜRPINAR ın nanomatik çamaşır yıkama topu kullandığında gerçekten şaşırdık. Ancak işin iç yüzünü öğrenince bizler neden bu kadar uzun süredir bu ürünü kullanmamışız diye kendime soramadan edemedim. Çamaşır Yıkama Topu kullananlar dilerlerse artık çamaşır deterjanı ve çamaşır yumuşatıcısı kullanmak zorunda değiller. Bunun yerine nano teknolojisi ile üretilen NANOMATİK Çamaşır Yıkama Topu kullanmak yeterli olacaktır.

Diğer yandan çamaşır yıkama topu kullanarak hem su tüketiminden büyük tasarruf edeceğiz hem de deterjanların vücutta oluşturduğu alerjik reaksiyon riskinden kurtulacağız. Çamaşırlarımızı kimyasal bazlı deterjanların yumuşatıcıların ve kireç sökücülerin yan etkilerinden arındırmak için durulamak amacıyla yıllık olarak 2-3 ton su kullanmak zorunda kalıyoruz. Çamaşır Yıkama Topu ile buradan da büyük tasarruf edeceğiz. Daha doğrusu su tasarrufu ile Çamaşır Yıkama Topu bedavaya gelmiş olacak.

Çamaşır Yıkama Topunun Faydaları Yararları:

1.) Çamaşır Yıkama Topu deterjanın zararlı etkilerine maruz kalmanızı önler

2.) Çamaşır Yıkama Topu Klorun kıyafetlerinizi yıpratmasını engeller

3.) Çamaşır Yıkama TopuGüçlü antibakteriyel etkisi sayesinde bakterilerin oluşturduğu istenmeyen leke ve kokuyu yok eder.

4.) Özellikle çocuklar, kadınlar, alerjik bir bünyeye ve hassas bir cilde sahip olanlar Nanomatik Yıkma Topunu kullanmalıdır.

5.) Nanomatik Çamaşır Yıkama Topunun özel dış yapısı kıyafetlerinize takılıp kumaşın zarar görmesini engeller.

6.) Çamaşır Yıkama Topu Çamaşır yıkarken deterjan, yumuşatıcı ve kireç sökücü kullanmanıza gerek kalmaz.

7.) Nanomatik Çamaşır Yıkama Topu ile aile bütçenize katkı sağlayacağınız gibi cildinizin sağlığını koruyacak ve kimyasal deterjanın çevreyi kirletmesine engel olarak çocuklarına daha temiz bir dünya bırakacaksınız

Çamaşır Yıkama Topu Nasıl Kullanılır

Özellikle kan, vişne vs. gibi zor lekelerde Nanomatik Yıkama Topunu yıkama suyu içersinde 1 saat bekletmeniz halinde daha etkili netice elde edebilirsiniz.

Çamaşır makinenizde ön yıkamalı programı seçmeniz daha iyi bir netice almanızı sağlar.

Zor lekeli çamaşırlarda normalde kullandığınızın 1/5 kadar deterjan kullanabilirsiniz.

Çamaşır Yıkama Topu ile Beyaz ve renkli çamaşırlarını ayrı yıkayınız

Nanomatik Yıkama Topunuzu haftada bir kez güneşte kurutarak ömrünü uzatabilirsiniz.

Nanomatik Yıkama Topunuzu akan suyun altında temizleyebilirsiniz.

5,5 kg üzerindeki çamaşırlar için 2 adet Nanomatik Yıkama Topu kullanmanızı öneririz.

Çamaşır Yıkama Topu Video İzle

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,442 saniyede oluşturuldu.