Cinsel hayatınızı zenginleştirecek öneriler…

10 seks tüyosu

Cinsel hayatınızı zenginleştirecek önerilerimiz var! Daha büyük orgazmlar, mutlu sevişmeler için 10 seks tüyosu…
Mutlu bir cinsel yaşam için yol gösterici olacağını düşündüğümüz tam 10 önerimiz var. Kimisi seks esnasında kimisi de genel olarak cinsel hayatınızda yapmanız gerekenleri içeriyor.

İşte sizi zevkte zirveye ulaştıracak, hayatın en güzel parçalarından biri olan seks hayatınızı renklendirecek ipuçları…
Seksi görünün
Bir kadının seksi vücuduna bakmak her zaman erkeğin aklını başından alır. Seks ateşini yakmak istiyorsanız soyunup giyinirken sizi seyretmesine izin verin. Sevişirken de ışıkların açık tutun. Çünkü erkeklerin çoğunluğu ışıklar açıkken sevişmeyi tercih eder, böylece sizi rahatça seyredebilir.
Afrodizyakları deneyin
Mesala lif, protein ve vitamin bakımından zengin olan badem, ceviz, fındık ve fıstığı deneyin. Ademotukökü, aksöğüt, anemon lalesi, cezayir menekşesi, civanperçemi, dağ papatyası, kaya koruğu, geven, hezaren, kuşburnu, melekotu, meyankökü, tarçın… Bu bitkilerin de Anadolu Halk tıbbının afrodizyakları olduğunu biliyor muydunuz?Tatlı işkence yapın
Eşinizi heyecanlandırmak için zaman zaman ona hemen teslim olmayacağınızı hissettirin. Bu tatlı işkenceyle beklentisini geciktirirseniz, sonunda alacağınız zevkin artacağını da göreceksiniz.
Arzunuzu hissettirin
Misyoner pozisyonu sırasında ve sevgilinizi orgazma yakın hissettiğiniz anda ellerinizle kalçasını tutarak daha fazla kendinize doğru çekin. Bu hareket onu çılgınca arzuladığınızı gösterir. Arzunuzu hissettirmek ona daha büyük zevk verir.
Yeni seks pozisyonlarını deneyin
Sürekli misyoner pozisyonu sıkıcı değil mi? Biraz seks hayatını canlandırmak gerek
Dokunmasına izin verin
Eşinize, size nasıl dokunduğunda kendinizi iyi hissettiğinizi, hangi bölgelerinizden uyarıldığınızı fısıldayın. Erotik konuşmak sizi rahatsız ediyorsa eşinize cinsel performansını öven işaretler verin.

Kadınların zevk noktaları erkek tarafından ancak kadının yol göstericiliğinde keşfedilebilir.Aynı şekilde daha iyi bir seks hayatı için erkeğinizin zevk noktalarını ve hassas bölgelerini keşfetmelisiniz. Beraber duş alın
O duşa girdiğinde çıkıp bornozunu giyip yanınıza gelmesi beklemeyin. Banyonun kapısını açın ve ona hiçbir şey sormadan siz de suyun altına girin. Birlikte alacağınız bir duş veya yapacağınız küvet keyfi, şehvetli bir gecenin sinyalidir.
Hareketleri değiştirin
Penetrasyon esnasında klasik ileri-geri hareketleri yapmak yerine, dairesel hareketleri deneyin. Bu hareketler, ileri-geri hareketlerden daha fazla şehvet doludur ve daha çok sevk verir.
Seks hayatınızı rutinden çıkarın
Cinsel hayatınızın yavaş yavaş rutine girdiğini hissettiğinizde tabu yerlerde seks yapmak, seks oyuncaklarıyla tanışmak ya da farklı fanteziler denemek ilişkinize kaybettiğiniz heyecanı geri getirecektir. Hem kim demiş fanteziler dünyasında biz kadınların yeri yok diye!  Kadınlar da çılgın fanteziler üretebilir. Bu konuda ilham verici olacağını düşündüğümüz Yalnızken de orgazma ulaşın
Kadınlar çoğunlukla orgazma ulaşmayı mastürbasyon yaparak öğrenirler. Klitorisinizi bulun ve yuvarlak hareketlerle masaj yapın. Orgazmı bir hedef olarak belirlemeyin. Ona ulaşana kadar yaşanan zevki almaya çalışın.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,507 saniyede oluşturuldu.