Çıtır Kız Nasıl Tavlanır?

Baba rolüne bürünmeden, hayatındaki bütün sorunları çözmeye çalışmadan ve tonla para yedirmeden de çıtır kızları tavlamak mümkün. Tabii doğru kurallara uyulduğu takdirde.

İstikrarlı olun

Genç kadınlar, toy olur. Bir sorunla karşılaştıkları zaman tecrübeli olmadıkları için telaşa kapılırlar. Bu durumu lehinize çevirin. Sorunlar karşısında yıkılmış görünmeyin. Aksine sakince öğütler verin. Baba veya ağabey rolüne girip buyurucu da bir tavır takınmayın. Sadece kadar ufak centilmenlikler yapın. ayrılık aşamasında çekmek zorunda kalmamak için ilişkinin başından önleminizi alın. Tecrübelerinizi paylaşın. Asla onu sorgulamayın. Tecrübeniz en büyük kozlarınızdan biri olacak.

Centilmen olun

Yeni yetme erkeklere şöyle bir göz ucuyla bakmak yeterli. Hiçbiri centilmen değil. Kapıları açmak, kadına yol vermek gibi centilmenlik kaidelerinden haberleri bile yok. “Yeni nesil de pek kaba” diye hayıflanmak yerine bu durumu kendi çıkarınıza kullanın. Hedefinizdeki çıtır kıza kapı açmaktan, iskemlesini çekmeye kadar ufak centilmenlikler yapın.

Böyle jestleri sadece filmlerde gören kız size hayran kalacak. Genç kızlar fazla hayat tecrübeleri olmadığı için hemen aşık olmaya meyillidir. Size abayı yakması tek başına sorun değil. Lakin aşkla beraber bağlanmak ve ilişkiyi bir sonraki şamaya taşımak gayesi keyfinizi kaçırabilir. En iyisi bu riske hiç girmeyin. Mümkün mertebe az görülün. Haftada iki kereden fazla buluşmayın. Aksi takdirde size istediğinizden daha çok bağlanır. Bu aşırı bağlanmanın ceremesini ayrılık aşamasında çekmek zorunda kalmamak için ilişkinin başından önleminizi alın.

Haylaz kız muamelesi yapın

İlgisini çekmenin en garantili yolu onlara haylaz kız muamelesi yapmaktır. Onunla dalga geçin, şakalaşın. Bazı konularda yeterince olgun olmadığını söyleyin. Genç kızlarla çıkmanın en avantajlı tarafı onlara ukalalık yapmanın çok kolay alması hatta makbule geçmesidir. Bu durumdan yararlanın.

İpleri elinize alın

Bütün kadınlar ipleri eline alan erkeklere bayılır. Genç kızlar için de aynı durum geçerli. Genç bir kıza rehberlik etmeniz, ikiniz adına kararları tek başına almanız şarttır. İlişkide her zaman kuralları siz koyun. Böylece çok sorunsuz ve huzurlu bir ilişkiniz olur.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 128 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,532 saniyede oluşturuldu.