Çoklu orgazm olmanın yolları…

Çoklu orgazm olmanın yolları…

Orgazma ulaştıktan sonra bir şeylerin eksik kaldığını düşünmeniz ya da libidonuzun hala yüksek olması anormal bir durum değil. Çözümü ise, çoklu orgazm. Çoklu orgazma nasıl ulaşabileceksiniz
Çoklu orgazm olmanın yolları...Bir kadının orgazm olma sayısının sınırsız olduğunu biliyor muydunuz? Erkeklerin aksine kadınlar arka arkaya orgazma ulaşabiliyorlar. Bu yüzden seksten sonra hala bir şeylerin eksik kaldığını düşünmenizde de bir yanlış yok. Belki de ihtiyacınız olan şey çoklu orgazm!

İşte çoklu orgazma ulaşmanın yolları…

Kegel egzersizleri yapınÇoklu orgazm olmanın yolları...

Vajina kaslarınızı kegel egzersizleriyle güçlendirmeniz orgazma ulaşmanızı kolaylaştıracak yöntemlerin başında geliyor. Özellik de penatrasyon halindeyken vajina kaslarınızı kasıp bırakmanız çoklu orgazma ulaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca bu, partnerinizin de çok daha fazla zevk almasını sağlar. Kegel egzersizi için idrarınızı tutup bırakıyormuş gibi beş saniye kaslarınızı sıkmanız ve sonrasında gevşetmeniz yeterli.

G noktası oyuncaklarından yararlanınÇoklu orgazm olmanın yolları...

Hala tartışmalar sürse de G noktasının varlığı bir gerçek. Ancak bulunması pek kolay, ama imkansız da değil. G noktası, çoklu orgazma ulaşmaya yardımcı oluyor. G noktası için yapılmış seks oyuncaklarını seks sırasında kullanmanız, çoklu orgazma ulaşmanızı sağlayacak bir yöntem. Sizin için ilginç bir deneyim olacağı kesin.

Partnerinizi yönlendirinÇoklu orgazm olmanın yolları...

Cinsel ilişkiden sonra tam olarak tatmin olamamanızın nedenlerinden biri, partnerinizin size göre hareket etmemesi olabilir. Eğer çoklu orgazma ulaşmak istiyorsanız, partneriniz ne zaman durması ya da durmaması gerektiğini bilmeli. Bunu ona seks sırasında erotik bir dille söyleyebilirsiniz, onun da hoşuna gidecektir. Ya da hareketlerinizle ona durmaması gerektiğini belli edebilirsiniz.

Mastürbasyon yapınÇoklu orgazm olmanın yolları...

Orgazma ulaşmanın tek yolu seks değil, bazen kendinizi bir partnerden çok daha fazla tatmin etmeniz de mümkün. Kendi vücudunuzu herkesten iyi tanıdığınızı ve ne istediğinizi bildiğinizi düşünürsek, mastürbasyon yaparak orgazma ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde seksten sonra, partneriniz yorulmuş olmasına rağmen siz hala bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsanız, durumu onunla paylaşarak, mastürbasyon yapabilirsiniz. Hatta sizi mastürbasyon yaparken gören partneriniz, tahrik olarak yeniden sevişmek bile isteyebilir.

Ön sevişmeyi atlamayınÇoklu orgazm olmanın yolları...

Eğer çoklu orgazma ulaşmak istiyorsunuz, bunun ön sevişmenin olmadığı bir cinsel birliktelikle mümkün olmadığını bilmelisiniz. Özellikle de birçok kadının vajinal orgazma ulaşmakta ne kadar zorlandığını göz önüne alırsak, ön sevişmede yaşayacağınız klitoral orgazm oldukça önemli. Tabii penatrasyon sırasında rahatlamış olacağınızdan vajinal orgazm da kolaylaşacaktır. Bu konuda gerekirse partnerinizi yönlendirmekten çekinmeyin.

DüşünmeyinÇoklu orgazm olmanın yolları...

Seks esnasında zihninizi boşaltmayı başaramazsanız, sadece çoklu orgazm değil bir kez orgazm olmanız bile oldukça zor. Yatağa girdiğiniz anda işi, parayı ya da aileye karşı sorumluluklarınızı bir tarafa bırakın. Kendinizi rahat bırakmayı öğrenmeniz oldukça önemli. Sadece an’a odaklandığınızda çok daha fazla zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Partnerinize meydan okuyunÇoklu orgazm olmanın yolları...

Partnerinizin seks esnasından yapmayı en çok istediği ancak sizin pek de istekli olmadığınız bir şeyi düşünün, belki bir fantezi ya da yeni bir pozisyon… Ona, bu gece istediğiniz kadar orgazm olmanızı sağlarsa istediği şeyi deneyebileceğiniz sözünü verin. Emin olun partneriniz, özellikle de ucunda çok istediği bir ödül varsa bu iddiadan fazlasıyla hoşlanacaktır ve sizi mutlu etmek için her şeyi yapacaktır.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,486 saniyede oluşturuldu.