Daha Hızlı Orgazm Nasıl Olur?

Kadınların karmaşık orgazm olma hal ve durumlarını anlamak için dikkatlice okuyun!

Daha çabuk orgazm olmanın ipuçlarıyla onu doruğa ulaştırabilirisiniz. Kadın dergileri başka yerde bulamayacağımız bilgileri gizlice verirler; çoğu erkeğin haberi olmayan kadın bakış açısını ortaya çıkarırlar.

orgasmDavranışlarımızı nasıl çözümledikleri, hareketlerimizi nasıl algıladıkları, gerçek beklentilerinin ne olduğu… bunlar diğer taraftan bir göz gezdirmeyle öğrenilecek şeyler.

Kadınların sırları

Kadınlar karmaşık yaratıklardır. Görünen o ki, erkekler hiçbir zaman kadınların duygusal ve fiziksel olarak ne istediklerini anlayamazlar. Bize kızmalarını veya ağlama krizlerine girmelerini nasıl engelleyeceğimizi tam olarak kavramamışken, iVillage kadınların dibe vurmalarını anlayabilmemiz ve daha çabuk orgazm olmalarına yardımcı olmamız için kesin bir yol icat etmiştir.

Büyük “o”

Seks varılacak yerle ilgili değil, tamamen seyahatin amacıyla ilgilidir. Tabii ki, bu çok hoş bir duygudur, fakat “Hedef Orgazm”a ulaşmak için beş otobüs, 2 tren ve bir de uçağa binmek gerekirse, yolculuk can sıkıcı bir hal alır!. Bu yüzden bunun yerine sizlere “Hedef Hızlı Orgazm”ın yollarını öğreteceğim. Erkekler nadiren orgazm olma problemi yaşarlar. Kadınlar ise genellikle. İyi haber ise, orgazmını hızlandırmak için yapabileceğiniz çok şeyin olması:

Kendinizi seks için önceden uyararak işe başlayın

Arkadaşlarınızla akşam yemeğinde olsanız bile, o konuşurken, dilinin daha sonra size neler yapacağını, parmaklarının bira bardağını tutmak yerine içinizde olduğunu düşünürseniz durumu kavrarsınız.

Kegel egzersizlerinizi yapın

Kadınların çoklu ve vajinal orgazm (klitoral orgazmın aksine ki daha yaygındır) yaşamalarını etkileyen birçok neden vardır: G noktanızın ve içinizdeki diğer bazı noktaların hassasiyetini kontrol edemezsiniz. Fakat Kegel egzesizleri ile pelvik kaslarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Ayrıca, farklı uyarıcılar ve orgazm tetikleyiciler kullanma konusunda daha esnek olabilirsiniz. Diğer bir deyişle, eğer bir teknik sizi daha çabuk orgazma ulaştırıyorsa, neyin işe yaradığını belirleyin ki bir daha deneyebilesiniz!
Önsevişmenizi havanıza göre ayarlayın

Eğer çok şehvetliyseniz, bazı kayganlaştırıcıları alel acele kullanmak isteyebilirsiniz ve ön sevişme olmadan içinize girmesini isteyebilirsiniz. Eğer bu kadar seksi hissediyorsanız, sizi orgazm yakınlarına götürmek için çokça oral seks gerekebilir. Erkek kendi orgazmını ne kadar iyi kontrol edebilirse, sizin daha fazla orgazm olma şansınız o kadar artar.

Onu uyarırken, ne kadar uyarıldığını öğrenmek için 1’den 10’a kadar bir derecelendirme yapmasını isteyin (10 geriye dönüşün olmadığı nokta). Boşalmadan önce birçok defa hızınızı yediye veya sekize arttırıp, sonra tekrar yavaşlayarak onu şaşkına çevirin. Penisi ile sık temas halinde olun. Eliniz, diliniz veya vajinanız penisine sık sık dokunursa, dokunmaya daha az duyarlı olur ve daha uzun süre sert kalır. Eğer kontrolünü kaybetmeye başlarsa, onu biraz sıkıştırın. Penisin alt kısmını birkaç saniye iyice sıkmak boşalmasını geciktirebilir.

Ne tip bir orgazmı amaçlıyorsunuz?

Eğer klitoralse, parmaklarınızla uyarabilmek için birinizin klitorisinize kolay ulaşabileceği bir pozisyon seçin.

Bu aldatma değil; sadece vücutlarımızın nasıl çalıştığını tanımaktır! Eğer ön duvar (g noktası) orgazmı istiyorsanız, arkadan girişli veya sizin üstte olduğunuz bir pozisyon seçin ki penis doğru şekilde açı oluştursun. Klitorisiniz ile mesanenizde maksimum sürtünme elde etmek, için İçinize girer girmez vajinanızın dudaklarını genişletin ve ona doğru bastırın. Bu bölgenin sinir uçları ile dolu olduğunu gösteren birçok kanıt vardır.

İçinize nasıl girdiği de oldukça önemlidir. Geleneksek “jack hammer” tarzı derin, tekrarlı içeri-dışarı vuruşlar etkilidir. Bunun yerine, leğen kemiğini çevirmesini ve aşağı yukarı yerine daireler çizmesini sağlayın. Burada amaç mümkün olduğunca penisin alt kısmını sürekli olarak dış genital organ ile temas ettirmektir. Derin ve hızlı hareketler yerine, yavaş ve yumuşak hareketlerle içinize girmesini söyleyin

Her orgazm için ayrı uyarıcı kullanın

Eğer farklı yollardan yapılırsa birden fazla orgazm için çok daha fazla şansınız olur. Alternatif olarak dijital uyarı ile oral seks (Dijital uyarılma ile televizyondaki gibi dijitalden ziyade “parmak ile uyarı” dan bahsediyorum. Fakat hazır bahsetmişken, arkada porno film oynatmak tam da ihtiyacınız olan şey olabilir!) Eğer orgazma çok yaklaşırsa, kullandığınız tekniği değiştirin. Kendini daha kontrollü hissedene kadar size oral seks yapmasını sağlayın.

Nefes Alın

Tüm uzmanlar en iyi yöntem üzerinde hem fikir olmasalar da, nasıl nefes aldığınız çok önemlidir. Bazılarına göre, orgazm olurken nefesinizi tutmak hissiyatı arttırıyormuş. Bazıları ise nefesinizi tutmanın oksijen kaynağı olan kanın beyne doğru akıp, genital bölgenizden uzaklaştığını söylüyorlar. Derin nefes almanın bir ikinci orgazm olma şansınızı arttırdığını söyleyen ruhani seks düşkünlerince orgazm süresince derin nefes almaya devam etmek önerilmektedir. Bazı uzmanlarsa orgazmınızı daha geniş bir alandan hissetmek istiyorsanız, düzenli derin nefeslerle başlayıp, orgazmdan hemen önce nefes nefese kalmaya başlamanız gerektiğini söylüyorlar. Kim haklı? Önemli olan hangisinin sizde işe yaradığı, o yüzden hepsini deneyin!

Orgazmdan hemen önce vücudunuzun ne yaptığına dikkat edin

Orgazm tetikçilerinizi öğrenmek inanılmaz derecede yardımcıdır çünkü beyniniz nörolojik olarak belirli bir yolu ne kadar izlerse, bu iş o kadar zahmetsiz olur. Beyniniz yaklaşan orgazmın işaretlerini ne kadar çok farkederse, orgazmik cevabı o kadar kolay tetikler. Orgazma yaklaşırken ne yaptığınıza odaklanın, daha sonra bunu abartın. Eğer sessizleşip nefesinizi tutuyorsanız, bunu bir dahaki sefer doruk noktasındayken yapmaya çalışın (gerçi bu kadar da uzun süremeyecek!). Ve ses çıkarmayı unutmayın. Kulağa seksi gelir ve seksi hissettirir, ve seksi bir ortam vücudunuz için çok doyurucu olabilir.
Orgazmını yavaşlatın

Evet, tek eliyle orgazm olabiliyor olması gerçekten can sıkıcı. Ancak sizin “neredeyse oradayım” diyerek çırpınma sahnelerinizi asırlardır kıskanır. Durup, yolculuğun tadını çıkarmanıza imrenir. Onu yavaşlatan herşey aldığı zevki arttırır. Sizi ise hızlandıran herşey aldığınız zevki arttırır. Bunu başarmak için ne gerekiyorsa birbirinize gösterin. İsteklerinizi tuhaf bulacağını düşünerek endişelenmeyin. Örneğin, tam doğru anda arkadan sokulmuş bir parmak kadınların doruklarda gezmesini sağlar. Birçok kadın sadece erkek arkadaşlarının bunu “hafif meşrep” olarak değerlendireceğini düşünerek istemez. Esasen, erkeklerin çoğunluğu sizin gizliden gizliye “hafif meşrep” olmanız fikrine bayılır. O zaman açıkça konuşun!

Yalnız yapmaktansa onunla birlikte mastürbasyon yapın

Eğer içinizdeyken orgazma ulaşamazsanız, kendinize daha sonra bir tane verin. Sizi izleyebilir veya elini üzerinize koyabilir. Ayrıca daha sık mastürbasyon yapın: Araştırmacılar mastürbasyonun seksüel iştahınızı arttıracağını çünkü ne kadar çok seks yaparsak, vücudumuzun seks için beklenenden daha çok can atacağını iddia ediyorlar.

Eğer orgazm olmanıza yardımcı olacaksa fantezi kurun

Çoğu erkek ve kadın orgazmik yörüngeye girebilmek için fanteziyi kullanır; bazıları onsuz orgazma ulaşamaz. Kendinizi suçlu hissetmeyin! Fantezilerinizi duymak onu uyarabilir, fakat eğer paylaşmak istemezseniz, bilmediği şey onu öldürmez. Aklınızı okuyamaz, unuttunuz mu?

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,401 saniyede oluşturuldu.