Daha iyi sevişen dolgun kadınlar…

Dolgun görünmekten şikayet eden hanımlar; yapılan bir araştırma sonucunda dolgun görünen kadınların daha iyi seviştiği, daha iyi seks yaptığı sonucu elde edilmiş. Bu ne kadar doğrudur bilinmez, lakin biz araştırmanın detaylarını inceleyelim. 🙂

İngiltere’de yapılan bir ankete göre dolgun fizikli olan kadınların daha iyi seviştiği söyledi. Sıska kadınların aksine biraz daha kilolu kadınların yataktaki performansının çok daha başarılı olduğunu dile getiren uzmanlar, bu kategoridekilerin sekse yatkın olduğunu belirtiyor.

Buna göre vücut hatları kıvrımlı kadınlar, sıfır bedenlere göre yatakta daha çok çaba sarfedip partnerini mutluluk veriyor ve doyuma ulaştırıyor.

Eğlence dünyasına bakacak olursak aktris Scarlett Johansson ve Victoria Beckham arasında erkeklerin kimi tercih edeceğini tahmin etmemek mümkün değil. Tabii ki Scarlett! ‘Normal’ vücut ölçüleriyle sağlıklı görünen Johansson, bu haliyle baş döndürücü bir fiziğe sahip. Victoria’ya gelince, sıfır beden ölçüsüyle adeta bir iskeleti andırıyor, ‘hasta’ gibi bir görüntüsü var. Yatakta her an ‘kırılabilir’ endişesi yaratması an meselesi.

Araştırma sadece kadınlarla sınırlı değil. Erkek partnerler için de aynı şeyi söylemek mümkün.

Araştırmacılar aynı zamanda ince yapıdaki insanların uyurken diğerlerine göre daha fazla hareket ettiklerini ve dönüp durduklarını ortaya çıkardı.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 129 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,460 saniyede oluşturuldu.