Dilek dilerken iki kere düşünün…

Hepimiz dilek tutmaya bayılıyoruz. Ama dikkat! Tuttuğunuz dilek gerçek olabilir, doğru şeyi istediğinizden emin misiniz? İşte ‘aşk’ dilekleri gerçek olanlar. Bize pek mutlu değiller gibi geldiler…

Yıldız kaymasını yakalamak ve bir dilek tutmak için beklediniz mi hiç gece boyu? Aynı isimli iki kişiye denk geldiğinizde aralarına girivermişsinizdir mutlaka… Son paranızı bir dilek havuzuna atmak bile çok uzak bir ihtimal değil, değil mi sizin için… Merak etmeyin yalnız değilsiniz. Hepimiz dilek tutmaya bayılıyoruz. Ama dikkat! Tuttuğunuz dilek gerçek olabilir, doğru şeyi istediğinizden emin misiniz? İşte ‘aşk’ dilekleri gerçek olanlar. Bize pek mutlu değiller gibi geldiler…
DOĞRU ERKEK, DOĞRU İLİŞKİ İÇİN

• Beyaz atlı prens anlayışından vazgeçin. Siz kötü cadının elinden kurtarılacak zavallı bir kız değilsiniz. Kendi değerinize sahip çıkın ki, karşınıza çıkan her kim olursa olsun size hak ettiğiniz değeri versin.

• Başarı kavramını tekrar tanımlayın. Başarıyı hesap cüzdanıyla, arabasıyla veya kartvizitiyle değil, sahip olduğu değerlerle ölçün.

• Mutlu bir ilişkiden beklediğiniz maddi kavramlar değil, güvenilirlik ve duygusal destek olsun.

• İlişkiniz sırasında olmadığınız biri gibi davranmaya çalışmayın. Çünkü er geç bundan yorulacak ve kim olduğunuzu ona göstereceksiniz. O yüzden bırakın sizi olduğunuz gibi kabullensin.

• Her şeyden önce dengeli bir ilişki için çaba harcayın, ne ipleri elinizde tutmak için ilişkinizi gereksiz yere yorun ne de tamamen kontrolü ona bırakın.

• Sizi taşıyacak birini değil, sizin yanınızda yürüyecek birini arayın.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,330 saniyede oluşturuldu.