Doğal makyaj hayatını kolaylaştıracak 5 adım!

Mükemmel dudaklar için 5 öneri…

Dudaklarla ilgili en çok sorulan sorular ve yanıtları…

Doğal makyaj: Hayatını kolaylaştıracak 5 adım ...1) Hangi renk rujlar dudaklarımın daha dolgun görünmesini sağlar?

Eğer dudakların çok inceyse koyu renklerden ve meyve tonlarından uzak durmalısın. Balsam ya da parlatıcının verdiği ışıltı dudaklarını daha dolgun gösterirken, yanardöner bir pudrayla üst dudağınız boyunca yapacağın küçük dokunuşlar da büyük dudaklar illüzyonu yaratır. Ayrıca bej ve nude pembe dolgunluk için ideal renkledir. Buna ek olarak, parlatıcıyı dudaklarının ortasına uygulamak ışığı yansıtarak istediğin dolgunluğu sağlayacaktır.

2) Soluk renkli dudaklarım gece nasıl daha canlı görünür?Doğal makyaj: Hayatını kolaylaştıracak 5 adım ...

Mat renkli bazı sürdükten sonra, yanar döner renkte bir göz farını dudaklarına sür. Böylece parlatıcı etkisinden daha zarif bir şekilde canlı dudaklar elde edebilirsin.

3) Ruju pürüzsüz ve düzgün uygulamanın yolu nedir?

Ağzın kapalı şekilde hafifçe gülümseyerek dudaklarını ger ve büzmekten kaçın.

4) Saç rengime uygun olarak hangi ruju kullanmalıyım?Doğal makyaj: Hayatını kolaylaştıracak 5 adım ...

Teni ve saçı koyu olanlar altın tonlarını, kumral tenli koyu saçlılar kırmızı tonlarını, sarışınlar mercan ya da pembe tonlarını, kızıllar ise bej ya da kayısı tonlarını tercih edebilirler.

5) Doğal yollarla dudaklarımı nasıl daha dolgun gösterebilirim?

Ruj sürmeden önce dudaklarına nane yağıyla masaj yapmak, dudaklarının dolgunlaşmasına yardımcı olur. Dilersen nane yağını parlatıcına da katabilirsin. Haftada bir gün dudaklarına esmer şeker-limon suyu karışımıyla ya da diş fırçasıyla peeling yaparak da, daha canlı ve dolgun dudaklara kavuşabilirsin.

Kırmızı dudaklar, kusursuz tenDoğal makyaj: Hayatını kolaylaştıracak 5 adım ...

Ev partileri için ideal olan, kusursuz ten makyajıyla abartıdan kaçınarak sofistike bir güzellik stiline bürüneceksin. Aynı görünümü evde yakalamak için, makyajın öncesi nemlendirici ve primer kullandığından emin ol. Böylece saniyeler içinde parlak ve pürüzsüz bir ten görünümüne kavuşacaksın. Ardından hafif kapama sağlayan bir fondötenle cilt tonunu eşitle. Allık yardımı ile elmacık kemiklerini ön plana çıkar. Son olarak aydınlatıcı yardımı ile makyajını aydınlat. İki kat siyah maskaranı uygula. Kırmızı rujunla partiye hazırsın!

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 168 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,497 saniyede oluşturuldu.