Doğal Yollardan Sarışın Olabilirsiniz…

Doğal Yollardan Sarışın Olabilirsiniz…

Sarışın olmak istiyor ama boya kullanmak istemiyor musunuz? O halde işte size boya kullanmadan sarışın olma yöntemleri…

Kadınlar saç boyamayı tercih etmez.Kadınlar daha doğal yollarla saçlarını boyatmak ister.Kozmetik sektörü bu konuda çok gelişti ama gelin görün ki hala saçları yıpratmayan, dibi gelmeyen boya yok.
Doğal Yollardan Sarışın Olabilirsiniz...Oldu da biz mi boyamadık sanki!? Bu yüzden hala birçok kadın saç boyalarına kuşkuyla yaklaşıyor. Boyamak istemiyor ama sarışın olmak istiyor. Olmasın mı? Olsun!

Saç Açıcı SpreylerDoğal Yollardan Sarışın Olabilirsiniz...

İçerisinde açıcı bulunan bu saç spreyleri saçların rengini açmakta oldukça başarılı. Eğer siyah, ya da koyu kahve saçlara sahipseniz saçlarınızı karamel ya da bakır gibi renklere döndürebilir ama saçları sarıya çalan kumrallarda etkisi çok net bir şekilde görülecektir.

Bu ürünler saçlarınıza zarar vermez demiyorum, içerisinde açıcı olduğu için kesinlikle verecek ama dibinin gelmemesi sizin elinizde, yoğunluğunu ayarlamanız sizin elinizde. Bu nedenle kullanımı çok pratik, verdiği etki de çok hoş.

Papatya SuyuDoğal Yollardan Sarışın Olabilirsiniz...

En bilindik yöntem. Peki gerçekten işe yarıyor mu? Evet yarıyor! Saçlarınızı papatya suyuyla yıkayıp güneşte kuruttukça saç renginizin doğal yollarla, hiçbir zarar görmeden açıldığını göreceksiniz. Tabi ilk yıkamada sonuç beklemek komik olur. Saçlarınıza zaman verin.

ŞampuanDoğal Yollardan Sarışın Olabilirsiniz...

Buna örnek vereceğim marka John Frieda. Kendisi saçlarınızı doğal yollarla açacak bir şampuan serisi üretiyor ve saçlarınız sarı tonlarında boyalıysa ya da doğal hali sarıya çalan bir renkse düzenli kullanımda saçların rengini açıyor ve sizi yavaş yavaş bir sarışın yapıyor. Üstelik saçlara yaptığı bakım göz ardı edilemez.

 

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,473 saniyede oluşturuldu.