Dolabında olması gereken 5 ayakkabı…

Dolabında olması gereken 5 ayakkabı…

Her kadının dolabında olması gereken doğru ayakkabılara sahip değilseniz işiniz baya zor demektir… İşte olması gereken 5 ayakkabı modeli!

Siyah topuklu ayakkabı

Küçük siyah elbise gibi bir klasik olan siyah topuklu ayakkabı, her kadının dolabında olması gereken ayakkabıların ilk sırasında yer alıyor. Dolabında olması gereken 5 ayakkabı...Ofise giderken, arkadaşınızın nikahında ya da şık bir yemekte hayatınızı kurtarabilen siyah topuklu ayakkabıları, elbiseler, etekler ya da pantolonlarla giymekte serbestsiniz.
Şık sandalet

Ne yapın edin, basit bir yaz kombinini anında bambAşka bir havaya sokacak bir şık sandalet mutlaka edinin! Sadece gündüz giyebileceğinizi düşündüğünüz bir elbiseyi geceye nasıl uyarlayacağınızı bilmiyor musunuz? Cevabı bir şık sandalet kadar uzağınızda…
Babet

Yalnız sıcak günlerin değil, aynı zamanda ne giyeceğimizi şaşırdığımız ılık mevsimlerin de baş tacı olan babetler. Dolabınızda kaliteli bir babet mutlaka bulunmalı! Ucuza satın aldığınız babetlerin yalnızca bir sezon dayandığını düşünürsek, biraz paraya kıyıp yıllar boyu giyebileceğiniz bir babet edinmek bizce en mantıklısı!
Gece ayakkabısı

Her gün yeni bir düğün haberi geliyor, siz de her yeni haberle ne giyeceğim derdine düşüyorsunuz; çok iyi biliyoruz. Her düğüne aynı elbiseyi giymek tabii ki olmaz; ama her düğün, her davet için de ayrı bir ayakkabı alınmaz. Şık kombinlerinizle uyum sağlayan, kurtarıcı topuklulardan her kadının dolabında bir tane mutlaka olmalı! Birçok renkle kombinleyebilmeniz için tavsiyemiz metalik renkte olanlarından tercih etmeniz…
Klasik deri çizme

İyi bir çizme, en sevdiğiniz jean pantolon gibidir. Eğer en güzelini bulduysanız yıllar boyu ondan vazgeçemezsiniz. Elbiseler, taytlar, etekler, dar pantolonlar… Klasik çizmeler hepsine şık bir hava katıyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 133 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,431 saniyede oluşturuldu.