Düğün gününde bunları unutmayın!

Düğün gününde bunları unutmayın!
Nikah masasına yakın zamanda oturmayı planlıyorsanız, düğün gününün heyecanı ve stresi sizi çoktan sarmış olmalı. Bu heyecan ve stresin büyük gününüzü bozmaması için unutmamanız gerekenler

Aylarca planladığınız, uğraştığınız ve sabırsızlıkla beklediğiniz düğün gününüz yaklaştıkça heyecanla birlikte stresinizin de artması gayet doğal.
Düğün gününde bunları unutmayın!Ancak kendinizi daha fazla strese sokmak yerine alacağınız ufak tedbirler, hayatınızın bu en önemli günlerinden birinde kurtarıcınız olabilir.
İşte düğün gününüzün tadını çıkarmak için unutmamanız gerekenler…

Mutlaka kahvaltınızı yapın

Düğün gününüzün sabahında kahvaltınızı yapmanız çok önemli. Ne kadar gergin olsanız ve yemeyi düşünemez olsanız bile mutlaka kahvaltı etmelisiniz. Sabahın erken saatlerinde başlayıp, gece geç saatlere kadar sürecek bu yorucu günde kahvaltıdan alacağınız enerjiye çok ihtiyacınız olacak.

Ağız bakımını atlamayınDüğün gününde bunları unutmayın!

Günlük hayatınızda ne kadar dikkatli olursanız olun, düğün gününün telaşıyla ağız bakımı aklınızdan uçup gidebilir. Sabah kahvaltıdan sonra dişlerinizi fırçalayıp, nefesinizi ferahlatacak naneli ürünler kullanmayı unutmamanız önemli.

Günlük ilaçlarınızı almayı unutmayın

Düzenli kullandığınız ilaçlarınız varsa, düğün gününün heyecanıyla onları içmeyi unutmanız sıkıntı yaratabilir. Herkes düğün gününde kendini iyi hissetmek ister. İlaçlarınızı unutmanız acıyla ya da kötü hislerle hatırlayacağınız bir düğün yaşamanıza neden olabilir. Bu yüzden ilaçlarınızı almayı hatırlamak için bir yol bulmanız en iyisi olacak.

Su içmek çok önemliDüğün gününde bunları unutmayın!

Su içmek düğün gününüzde kendinize yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biri olacak. Çoğu kadın balayında idrar yolları enfeksiyonu yaşıyor ve bunu engellemenin en kolay yollarından biri bolca su içmek. Hiç kimse romantik bir balayını böyle sorunlarla mahvetmek istemeyeceğinden, su içmeyi atlamayın.Rahatlayın

Düğün gününüzün sizin için harika anılarla dolu bir gün olacağından eminiz. Ancak düğün sabahı için aynısını söylememiz biraz zor. Düğün sabahında gergin ve stresli olmanız muhtemel ve bundan kurtulmanız için kendinize bir çözüm bulmalısınız. Rahatlama yönteminiz ne olursa olsun düğün sabahında buna vakit ayırmanız tüm günü kurtarabilir.

Yedek ayakkabınızı almayı unutmayınDüğün gününde bunları unutmayın!

Düğün gününü şişmiş ayaklarla ve acı içinde geçirmeyi hiçbir gelin istemez. Bu yüzden daha önce giydiğiniz ve rahat olduğundan emin olduğunuz bir çift ayakkabıyı yanınıza almanız hayat kurtarıcı olabilir.

Acil durum çantası hazırlayın

Düğün gününüzde başınıza gelebilecek ufak tefek aksiliklere karşı önceden önleminizi almanız iyi olur. Ansızın gelen bir baş ağrısının, ufak bir kesiğin ya da gelinliğinizdeki küçük bir söküğün en önemli gününüzü mahvetmesini istemiyorsanız bir acil durum çantası hazırlamalısınız. Ağrı kesici, yara bandı, iğne, iplik, toka, mendil ve ihtiyaç duyabileceğiniz ufak şeylerden oluşan bu küçük çanta düğün gününüzün kurtarıcısı olabilir.

Telefonunuzu şarj edinDüğün gününde bunları unutmayın!

Düğün gününüzde aileniz, akrabalarınız ve arkadaşlarınız sizi sürekli telefonla arayacak. Düğün yerini sormak için arayanlarla ya da son anda çıkan bir sorunu haber veren kardeşinizle uğraşmanız oldukça sıkıntılı olsa da, şarjınızın bitmesinden daha iyi. Düğün sabahınızda telefonunuzu şarj etmeniz ve hatta şarj aletinizi yanınıza almanız, sizi gereksiz bir stresten kurtaracak.

Ne kadar önemli bir gün yaşadığınızı unutmayın

Aylarca planladığınız düğün gününüz geldiğinde, stres yüzünden bu önemli günü gerektiği gibi yaşayamamanız çok üzücü olur. Bu yüzden ne olursa olsun bunun sizin için çok önemli bir gün olduğunu ve aylarca bu günü planladığınızı unutmayın. Diğer insanları memnun etmek için uğraşmak ya da ufak aksiliklere takılıp günün tadını çıkarmamak kendinize yapacağınız en büyük haksızlık olur.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 168 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,475 saniyede oluşturuldu.