Düğün öncesi cilt bakımınızı aksatmayın!

  • Düğün öncesi cilt bakımınızı aksatmayın!

Sadece düğün geceniz için değil, kendiniz için de hazırlıklarınızı tamamlayın!

En özel gecenizde sadece gelinliğiniz, saçlarınız ve makyajınız ile değil cildinizin tazeliği ve bakımlılığı ile de konuklarınızı büyüleyin. Düğün gününüzde bakımlı ve ışıldayan bir cilde sahip olmak zor değil. Dikkat edeceğiniz birkaç öneri ile her şey istediğiniz gibi olacak.

 

Düğün öncesi cilt bakımınızı aksatmayın!Öncelikle düğün öncesinde ölmüş derilerinizden uzaklaşmak gerekir. Bunun için düğün tarihinizden 1-2 ay önce mutlaka peeling yaptırmayı aksatmayın. Peeling vücutta bulunan ölü derilerden kurtulmanın en güzel yoludur.

Ölü derilerden kurtulmak için kullandığımız keseyi, banyoda sabunlanmadan önce kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu yöntem, sizi ölü derilerinizden kurtarırken kan akışınızın hızlanmasıyla selülit probleminizin çözümüne de yardımcı olacaktır.

Düğün gününüzde el ve ayak bakımınıza da mutlaka özen gösterin. İster evde yapabileceğiniz , ister güzellik merkezinde yaptırabileceğiniz manikür ve pedikürü asla aksatmayın.

Kuru nane ve tuzu ılık bir su ile karıştırıp ayaklarınızı dinlendirmek için kullanabilirsiniz. Yorgun düğün alışverişlerinden sonra size iyi gelecektir.

Düzenli olarak saç bakımınızı, cilt bakımınızı, el ve ayak bakımınızı aksatmıyorsanız düğün gecenize hazırsınız demektir.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,493 saniyede oluşturuldu.