Düzenli ve etkili kilo vermek için…

Düzenli kilo vermenin yolları –

Kilo bir çok kişinin en büyük sorunlarından biri olmakta ve çözümü ise farklı yollar deneyerek aramaktadır. Şimdi sizlere zayıflamak ile ilgili olarak birkaç çözüm yolu göstereceğiz. Aslına bakarsak bu yöntem öyle haberlerde çıkan mucize formüller gibi olmamakla beraber denediğiniz de işinize yaramaktadır.

düzenli kilo vermek

Sıcak yaz günlerinde su içeriz ve suyun yararı olduğunu hepimiz biliriz. En güzel yararlarından biri de sizi zayıflatıyor olmasıdır. Örnek olarak günde 5 bardak soğuk su içmek 1 saat koşmak ile eşit değerdedir. Bunu yaz mevsimi boyunca denediğiniz de farkı görebilirsiniz. Tabi abartmamak kaydıyla. Başka çözüm yollarına bakacak olursak hep bahsedilen günde 5 öğün yemek doğru bir yoldur.

Çünkü sık ve az yenen yemekler metabolizmayı hızlandırarak açlık hissi doğmasına neden olan kan şekerini düzenleyebilmektedir. Erkek bireyler için kas sporlarını önerebiliriz. Bayanlara da hafif ağırlıklar ve dambıllarla egzersizleri önerebiliriz.

Koyu renkli ve küçük tabakları tercih etmeniz iştahınızı az keseceğini bilim adamları söylemektedirler. Ayrıca meyve yemenizde iyi olacaktır. Bir şeyler yemek istediğiniz de meyve yemelisiniz

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 26,327 saniyede oluşturuldu.