En iyi 3 Kadın Fantezisi

seks-oyunlari1En iyi 3 kadın fantezisi ne?Doldurmak için fantezilerden oluşmuş bir kontrol listesi olan tek kişi siz değilsiniz onun da kendi fantezileri var. Listeden favorinizi seçin, gerekli şeyleri hazırlayın ve bu gece gerçekleştirmeyi önerin.

Seksi rol oynamak

Seks hayatınız biraz sönük mü? Birçok insanın ihmal ettiği bir cinsel organ vardır: beyin. Cinsel yüce mutluluğa ulaşmak için pasaportunuzdur. Gerçekten milyonlarcamız mastürbasyon sırasında fantezileri gizlice kullanırız ve bazılarımız seks sırasında orgazma ulaşabilmek için fantezilerden yararlanırız. Bu yüzden neden favorilerinize ulaşmayasınız ve yıllardır yaşadığınız en güçlü seks olacaksa neden onları partnerinizle gerçekleştirmeyesiniz? Sadece şunları yapın:

Adım adım kılavuz

Fantezi #1

O bir bakir, siz de deneyimli bir kadınsınız

Size çekici gelmesinin sebebi: Bu bir güç oyunudur ve “yasaklanan” seks her iki taraf için de her zaman için garantili libido-kaldırıcıdır.

İhtiyacınız olanlar: Seksi, sekreter giysisi gibi kıyafetler bunun için işe yarar: uzun dar bir etek, destekli sutyeninizi gösterecek düğmesiz bir gömlek, uzun çoraplar ve yüksek topuklar.

Aksiyon planı: Buradaki oyun başlangıçta çok yavaş hareket etmeniz. Onu baştan çıkaracaksınız ve elbiselerinizi çekip almak ile sonuçları arasında gidip gelmekle savaşacak (Annesi öğrenirse ne olur?korkucak). İkiniz için birer içki hazırlayacağınızı söyleyin, sonra içkilerinizle birlikte onu dinlenme odasına alın. O koltuğa oturmuşken, eteğinizi yukarı kaldırıp bacaklarınızı açarak ters yönde sandalyeye oturun. Nereye bakacağını şaşırır. Genel şeylerden konuşun (eğer genç bir oğlunuz varsa/vardıysa arkadaşı ile konuşurmuş gibi) sonra sohbeti daha sulu bir noktaya getirin. Çekicimiyim? diye sorun. Resmi olmaya çalıştıkça ve ereksiyonunu gizlemeye çalıştıkça utançtan kıvranmasını sağlayın.

Bu noktada, “Rahatsız gibi görünüyorsun” deyip sandalyeden onun yanına, koltuğa geçin. Gömleğinin ilk iki düğmesini açın ve elinizin arkasını göğsüne sokarak “NE kadar yumuşak bir cilt. Kocamınkinin tam tersi” deyin. O kıvrandıkça, kendi gömleğinizin en üst iki düğmesini açın, elini alın ve göğsünüze koyun. Ona bundan hoşlanıp hoşlanmadığını sorun.

Korkunç istek ve davranışlarınız arasında, kısa sohbetler yapmaya devam edin. Daha önce bir kadınla sevişip sevişmediğini sorun. Yapmak ister mi diye sorun ve ona herşeyin yolunda olduğunu söyleyin. Ona gömleğinizi ve sutyeninizi çıkartmasını söyleyin. Göğüslerinize dokunmasını söyleyin ve nasıl dokunulmak istediğinize dair talimat verin. İnleyin ve iç çekin, fakat unutmayın: Yetişkin olan sizsiniz bu nedenle çok da fazla kontrolden çıkmayın. Önünüzde ayağa kalkmasını ve pantolonunun fermuarını çözmesini isteyin. Vücudunu övün, iltifat edin, ne kadar sert olduğunu söyleyin.

Göz teması kurarak abartılı bir şekilde elbiselerinizi çıkarın. Gözlerinin vücudunuzu okşamasına izin verin, fakat size dokunmasına izin vermeyin. Çoraplarınız ve yüksek topuklu ayakkabılarınızla kalın. Gördüğünden hoşlanıyor mu ve dokunmak ister mi diye sorun. Sonra vücudunun her küçük notasını öperek onu soyun. Her ikiniz de çıplakken, onu yatağa götürün, sonra da açıkça bir kadına zevkten nasıl çığlıklar attıracağını açıklayın. Her dokunuş, öpücük, okşamak ve her içeri girip çıkışı onun için ilktir, unutmayın. Fantezi kontrolünü tamamen kaybettiğinde sona erer eğer rolünüzü uygun oynarsanız yaklaşık olarak, üç dakikada içinde.Fantezi #2

Sizin seks köleniz

Size çekici gelmesinin sebebi: Cinsel olarak emrinize amade birinin olmasının açık faydaları vardır. “Hayır, önce sen hayatım” gibi seks ayrıntıları için endişelenmenize gerek yoktur; tamamen sizin haz almanızla ilgilidir, yalnızca sizin.

O da bayılacak: Bu senaryo boyunca kadınlara birşey olur: “normal” sevişme sırasında önermeyecekleri şeyleri önermeye başlarlar.

Yatağında kim vahşi bir kadın istemez?

İhtiyacınız olanlar: Siyah uzun çorapların üstüne deri bir ceket ve destekli bir sutyen veya kalça kaldıran çizmeler, bir göz bağı, onu bağlamak için çorap veya kaşkol, tahta bir kaşık veya fırça.dominant-seksAksiyon planı: Ona küçük şeyler yapmasını emrederek başlayın; size bir içki getirmesi, yastıkları düzeltmesi, ayak masajı yapması. İstemeyin, emredin. Sizin patron olduğunuzu ve yanlış davranmak gibi bir hakkı olmadığını aksi takdirde cezalandırılacağını açıkça belirtin (önceden bir cezalandırma biçimi belirleyin, poposuna tahta kaşıkla vurmak gibi). İfadesiz bir surat takınmaya çalışın. “İyi misin? Canın yandı mı? Eğlendiğinden emin misin?” gibi sorular
sormayın. Bu onunla ilgili değil, tamamen sizinle ilgili.

İkiniz de karakterlerinize bürünür bürünmez, yüzü size ters dönük yatmasını veya oturmasını emredin. Gözlerini gözbağı ile, ellerini de arkadan bağlayın, sonra itaatkar bir pozisyonda itin. Şuanda çıplak, elleri ve gözleri bağlı tamamen sizin merhametinize kalmış durumda. Tahta kaşığınızı veya fırçanızı alın ve poposuna birkaç kısa ve keskin darbeler vurun. Poposunu okşamaya ve vurmaya başlayın, arka kısımlarını, bacaklarının arasına ulaşın ve testislerini okşayın. Daha fazlası için yalvarana kadar bekleyin… sonra durun.

Neyi ve ne zaman alacağına sizin karar vereceğinizi ve önce sizi tatmin etmesi gerektiğini söyleyin. Döndürün ve ne istiyorsanız onu emredin. Size yapacağı şey ne kadar zevk verici olsa da, onun daha çok zevk aldığını gördüğünüz anda onu itin. Açık saçık konuşacaksanız, olan biteni anlatın. Eğer gözleri kapalıysa, gördüklerinizi resmedin: “Şu haline bak, yalvarıyorsun. Ellerinin çözülmüş olmasına bayılırdın eminim. Ama sen benim kölemsin. Söylediğim her şeyi yapmak zorundasın. Beni anlıyor musun? Akıllı olacak mısın?”. Fanteziniz ne yazık ki artık özgür olduğunu söylediğiniz anda sona erecek..size hizmet etmek için.Fantezi #3

Bir yabancı tarafından kaçırılıyorsunuz

Size çekici gelmesinin sebebi: “Güvenli tecavüz” genel bir kadın fantezisidir fakat gerçeğinden çok çok uzak olarak buna tecavüz demek çok saçma olur. Tutkulu ve zorla fakat asla vahşice ve acı vererek değil, “tecavüzler” aklımızda değişkenlik gösterir çünkü pes etmek “zorunda” olsak da her zaman kontrollüyüzdür.

Erkek arkadaşınızın sevme nedeni ise: Erkekler için fiziki olarak saldırgan olmak bir tabudur. Cezalandırılmaksızın derin ilkel uçlarınızı gevşetmek için nispeten “zararsız” olmak çekici gelir.

Canlandırmak için ihtiyacınız olan: sessiz bir yatakodası ve bir aynadır.

Aksiyon planı: O sokak kıyafetleriyleyken (koyu renkli bir takım elbise gizemli yabancı için uygundur) siz çıplaksınız. Yatak odanızda , boydan boya bir aynada gözleriniz ve ellerinizle vücudunuza hayran hayran bakıyorsunuz. Sessizce arkanızdan yanaşıyor, elleriyle gözlerinizi kapatıyor ve “Şşşşş! Sana zarar vermeyeceğim. Ama ne dersem yapacaksın.” diyor. Donup kalıyorsunuz ve dehşete düşmüş gibi numara yapıyorsunuz. Kaçmak isterseniz size kuvvet uygulayacağından emin olduğunuz için ne yapacağınızı bilemiyorsunuz.

Sakinleşmenizi ve nefes alıp verişlerinizin normale gelmesini bekliyor. Bu arada, elbiselerinin sertliğinden dolayı, vücudunuzun hassasiyetini farkediyorsunuz ve bundan aşırı heyecan duyuyorsunuz.

Size, sessiz, davetkar bir sesle geceleri soyunmadan önce perdelerinizi kapatmanız gerektiğini söylüyor. Sizi haftalardır izlediğini, hayal kurduğunu ve izlerken mastürbasyon yaptığını söylüyor ve size sahip olması gerektiğini. Erkek arkadaşınızın saatlerce evde olmayacağını ve başka kimsenin de sizi kurtarmaya gelmeyeceğini biliyor. Çaresizce kurtarılmak ve birinin sizi herşeyi riske atacak derecede arzulaması fikriyle cinsel olarak büyülenmek arasında gidip geliyorsunuz. Tek kelime etmiyorsunuz.

Hala arkanızda duruyor, bir elini gözlerinizin üzerinde tutarken, diğer eliyle göğüslerinizi, karnınızı, boynunuzu ve kalçalarınızı okşuyor. Nasıl tepki vermeniz konusunda emin değilsiniz. Yapmamanız gerektiğini bildiğiniz halde fiziksel olarak cevap verdiğinizi hissedebiliyorsunuz.

Size dokundukça, size tam olarak ne yapmayı planladığını anlatıyor detaylı olarak. Sizi neyin tahrik ettiğini çok iyi biliyor gibi görünüyor ve tam da istediğiniz gibi konuşuyor sizinle, baştan çıkarıcı ve davetkar veya bayağı ve açık saçık. Uyarılmaya başladığınızı hissettiğinde, ellerini gözlerinizden çekiyor ve arkanızda dururken, elleri göğüslerinizde, ağzını ensenize daldırmış, sizi öperken görmek için aynadan size bakıyor. Umduğunuzdan da seksi. Direnciniz azalıyor ancak tahrik olduğunuzu bilmesine izin vermeyi reddediyorsunuz.

Tam rahatlamaya başlarken, bir eliyle kollarınızı birarada tutarak bileklerinizden arkanıza doğru nazikçe çekerken, diğeriyle okşamaya devam ediyor.

Aynadan göz teması sağlıyor ve yaptıklarından hoşlanmadığınızı söyletmek için sizi zorluyor. Önce, başınızı sallıyorsunuz ve söylemeyeceğinizi ifade ediyorsunuz. Fakat başka şansınızın olmadığını söylüyor; onun buyruğu altındasınız.

Denediği herşeye karşı çıkıyorsunuz…

Sonra devam etmesine izin veriyorsunuz. Erotik olarak dolmadığınızı kabul etmiyorsunuz, fakat vücudunuz sizi ele veriyor. Artık onun için hazırsınız. Dayanamayacağınız ana dek, “Haydi, istiyorsun,” diye fısıldıyor size dokunurken ve tahrik ederken. Sonunda, içinize girmesine izin veriyorsunuz. Teslim oluyor, tüm önceki saflığı bir yana bırakıp, komşuların tavana vurmasına sebep olacak kadar kuvvetli doruğa ulaşıyorsunuz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,452 saniyede oluşturuldu.