Epilatör seçerken nelere dikkat edelim?

Epilatör seçerken nelere dikkat edelim?

Epilatör seçerken nelere dikkat edelim?Güvenilir bir epilatörle pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Peki epilatör seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Epilatör seçerken nelere dikkat edelim?Öncelikle bu alete epilatör denildiği için, istenmeyen tüylerden bu yolla kurtulmak, kalıcı bir çözüm gibi anlaşılabilir. Ancak epilatörün çalışma şekli cımbızla aynıdır. Tekrar tüylerin geri çıkması söz konusudur. Kalıcı bir çözüm değildir.

1 – Farklı epilatör fiyatlarını kontrol edin. Ucuz ve kalitesiz epilasyon aletleri, ciltte tahriş, yanma ve kıl dönmesi gibi sağlık problemlerine neden olabilir. Mümkün olan en kaliteli epilasyon cihazını almaya dikkat edin.Epilatör seçerken nelere dikkat edelim?

2 – Epilatörlerde dikkat edilmesi gereken diğer nokta cımbız sayısıdır. 20, 40 gibi cımbız sayısı farklı olanları vardır. Cımbız sayısı fazla olanı tercih ederseniz daha kısa sürede tüylerinizden kurtulmuş olursunuz.

3 – Epilatör alırken birkaç farklı marka araştırın ve ürün özelliklerini karşılaştırın. Ayrıca forum sitelerinden ürünleri kullanan kişilerin tecrübelerine bir göz atın. Ve unutmayın ki her insan epilatörlerden farklı performanslar ve faydalar görebilir.Epilatör seçerken nelere dikkat edelim?

4 – Genellikle duş sonrası kullanmak rahat olduğu için ıslak epilatör tercih etmeli ve banyoda sudan zarar görmeyecek tasarımda almalısınız. Aksi hale epilatörler sudan etkilendiği için düzgün çalışmayabilir.

5 – Epilatörün bakım gereksinimlerini kontrol edin ve cihazın temizliğine önem verin. Bazı epilatörler yıkanabilir, bazıları ise bir fırça ile temizlenmesi gerekir.Epilatör seçerken nelere dikkat edelim?

6 – Eğer mümkünse, satın almadan önce mağazada epilatörü kullanarak deneyin. Önemli olan en az çaba, ağrı ve hasar ile kıllarınızdan kesin çözüm sağlayarak kurtulmaktır.

7 – Epilatör aleti alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husussa garanti kapsamı ve garanti süresi ile servis ağıdır.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 132 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,466 saniyede oluşturuldu.