Erkeği Cüzdanından Tanı!

 

Kadınların çantalarına bakarak kişiliğini çözmek mümkün. Ancak bizim erkekleri tanımak için cüzdanlarına göz atmaya ihtiyacımız var.Bir erkeğin cüzdanına bakarak onun hakkında az çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

1- Nasıl bir cüzdanı var?
Tasarım bir cüzdan, erkeğin statüsünü tüm dünyaya gösteririr ama örneğin parlak ve üzerinde isminin baş harfleri olan bir cüzdan da kendine güveninin az olduğunun işareti olabilir. Deri, vintage bir cüzdan, kendisiyle barışık ve halinden memnun biri olduğunu gösterir. Açık renkler dışa dönüklüğün göstergesi iken, siyah ağırlığı ve sakinliği yansıtır.

2- Fotoğraf var mı?
Bir erkek aile fertlerinin fotoğraflarını taşıyorsa, insanlarla sıcak bağlar kurmaktan hoşlandığını ve bu bağı çevresiyle paylaşmak istediğini ifade eder. Ancak cüzdanı izci kampından kalma fotoğraflarla doluysa, çocukluğunu henüz atlatamadığını düşünebilirsiniz.

3- Nakit para taşıyor mu?
Kadınların isteklerini karşılayabilen erkeklerden hoşlandıklarını göz önünde bulundurursak, yanında sadece nakit taşıyan biri size birşeyler anlatmaya çalışıyor olabilir. Kredi kartı yerine nakit taşımak, ‘kredi kartlarıyla uğraşamam, gerçek para kullanırım’ anlamına gelir ve kadınları etkilemenin en iyi yoludur. Ancak dikkat edin, bunu sadece sizi etkilemek için hatta hiçbir banka ona kredi vermediği için bile yapıyor olabilir.

4- Cüzdanı fiş mi dolu?
Cüzdanı biriken fişler yüzünden kapanmayacak hale gelmişse, hayata karşı rahat bir tutum içerisinde olduğu söylenebilir ancak çok düzensiz biri olma ihtimali de yüksek. Bunları, iş yerine harcamalarını beyan ederken kullanıyor da olabilir. Eğer üzerine bir numara yazacak bir parça kağıt bile olmayan düzenli bir cüzdanı varsa, bu da güvenlik ve kontrole çok önem verdiğini gösterir.

5- Prezervatif mi taşıyor?
Cüzdanında prezervatif taşıması onu duyarlı mı yapıyor yoksa sizi sıradan mı? Bu tutum genelde bir miktarda olsa olgunluk ve sorumluluğun göstergesi olarak tanımlansa da, aslında kadınlar için başkasıyla veya sevgilisiyle birlikte olmaya hazır olduğunun göstergesidir. Cüzdanında prezervatif taşıyan erkeği bir adım sonrasını planlayan ve hayattan istediğini bilen birisi olarak da algılayabiliriz.

6- Kredi kartları çok mu?
Para şüphesiz bir ilişkinin ayakta kalmasını sağlayan en önemli ayaklardan biri. Para harcama tarzlarınızın uyumlu olması önemli. Mesala birkaç kredi kartına sahip kişilerin, bir veya iki karta sahip kişilere göre daha fazla para harcamaları münkün. Tabi önemli olan o plastiklerin ardındaki borcun miktarı. Yine de eğer sadece bir-iki kart taşıyorsa, büyük ihtimalle parasını kontrol etmeyi bildiğini düşünebilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,490 saniyede oluşturuldu.