Erkekler kaç beden kadın seviyor…

 

Yapılan bir araştırmaya göre ortalama kadın bedeni 46 Fakat erkekler 42 beden kadın seviyor

İngiltere’de yapılan bir araştırma’da bayanların kilo konusunda daha tutucu olduğunu gösteriyor, demek ki kilo konusunda bütün tabuları yaratan bizlermişiz.

Yandaki resimde gördüğünüz en düşük bedene sahip 36 beden bayanesasında bütün bayanların olmak istediği bir vücuda sahip, yani bayanlar ne kadar ince olurlarsa o kadar kendilerini beğeniyor ve sevileceklerini umuyorlar. Oysa ki erkeklere göre bir bayan 42 beden olmalıymış; şaka değil gerçek.
İngiltere’de yapılan bir araştırmanın sonucu aynen bunu söylüyor. Yani biz bayanlar bize uygun görülen ve dayatılan imgeyi beynimizin içine öyle bir yerleştirmişiz ki kraldan çok kralcı olmuşuz.

ŞİMDİ GELELİM YAPILAN ARAŞTIRMANIN SONUÇLARINA

Şişman kadın ya da zayıf bayanlar yüzde yetmişdokuzu zayıflamak istiyor. Oysa ki erkek cephesinde işler değişik, onlar partneri olan bayanın aynı kiloda kalmasını uygun buluyor; bu ne çetrefilli bir havuz problemi örtmenim.

Bayanların içinde bulunmak istedikleri beden 36’iken, araştırmaya cevap veren yüzde yirmibeş oranındaki erkek, partneri 3 beden inceldiği takdirde onu terkedeceğini söylüyor. Gerçi yüzde ellisekiz oranındaki erkek de sevgilisi ya da karısı 3 beden şişmanladığında onu terkedebilirmiş. Hadi bakalım çıkın işin içinden, demek ki bayanlar bir ilişkiye başladıktan sonra ne şişmanlayacak ne de zayıflayacak Acaba bu yüzden mi bayanların yüzde kırkı dış görünüşleri hakkında sürekli endişeli yaşıyor. Ve yüzde ellibeş oranındaki kadın partneri olan erkeğin kendisi çekici bulup bulmadığından endişe ediyormuş.

Bayanların yüzde ellisi kız arkadaşlarının dış görünüşünü kıskanırken, ancak yüzde yirmidokuzu aynaya baktığında kendisi mutlu hissediyormuş. Ve sıkı durun, araştırmaya cevap veren yüzde ellialtı oranındaki kadın estetik operasyona evet derken yüzde kırkbiri liposuction’ı olması gereken en elzem ameliyat olarak görüyor.

EN BEĞENİLEN BAYAN

Bayanların yüzde yirmialtısı ki bu ankette mutabık kalınan en yüksek oranlı cevap en beğendiği bayan olarak televizyon sunucusu, müzisyen, aktris Myleene Klass’ı göstermiş. Demek ki bayanlar şirin ve sempatik olandan yana.
Myleene Klass

Oysa erkeklerin beğendiği bayanlar klasmanında Myleene Klass, Kelly Brook’un açıkara ardında kalıyor. Kelly Brook kadınların sıralamasına da girse erkek oylarının neredeyse yarısını almış. Kelly Brooke

Peki medyanın bayanların beynine şartladığı kilo sorununundan sonra erkeklerin bayanlardan beklentisi neymiş biliyor musunuz.? Dış görünüşe daha fazla güven. Yok artık daha neler

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,456 saniyede oluşturuldu.