Erkekler kadınlardan şikayetçi!

Erkekler kadınlardan şikayetçi!

Siz de bunları yapıyor musunuz acaba?

“Bizimle tanışıyorsunuz, flört ediyorsunuz, evleniyorsunuz. Bir zamanlar bizi olduğumuz gibi severken, sonradan niye değiştirmeye çalışıyorsunuz anlamıyoruz. Kendi gömleğimize, yemeğimize, arkadaşlarımıza biz karar verebiliriz, bize neden aşık olduğunuzu unutmayın.” diyor şikayetçi beylerden biri. Onları değiştirmeye çalışan kadınlardan çok rahatsızlar.

Kadınlar, beklentilerini o kadar yüksek tutuyorlar ki, erkekler bunları yerine getirmekte çok zorlanıyorlar. Yatlardan, katlardan vazgeçip küçük şeylerle mutlu olmayı öğrenmemiz gerekiyor.

Kadınlar, hem yapıları hem de toplumsal pozisyonları nedeniyle hep ileriyi düşünmek zorundadırlar. Gelecekle ilgili planlar yapan kadınlar, bazen durumu abartabiliyorlar ve bu durum gelecekle ilgili en büyük sıkıntısı yemekte ne yiyeceği olan beyleri biraz irrite ediyor.

Duygularını silah olarak kullanan kadınlardan uzak durmayı tercih ediyorlar. Çok önemli bir konuşmanın ortasında birden ağlamaya başlayan kadınlar, erkekleri sersemletiyor ve ne yapacağını şaşıran erkekler beklenmedik işler yapabiliyor ve kendilerine olan saygılarını yitiriyorlar.

Kadınların eleştirmeye programlı olduklarını düşünüyorlar. Her durum, her şart ve her yerde beğenmedikleri şeyleri rahatlıkla eleştirebilen kadınlar, zaman zaman kantarın topuzunu kaçırıyorlar ve göremedikleri güzelliklerle ilişkilerinin sonunu hazırlıyorlar.

Zaman zaman erkeklerin de yalnız kalıp, yalnızca kendileriyle ilgilenmeye, hobileriyle uğraşmaya ya da sadece yalnız kalmaya ihtiyaçları var ve kadınların bunu gözden kaçırdıklarını düşünüyorlar. Sanki her an birlikte olmak zorundalarmış gibi davranan kadınların, erkekleri uzaklaştırdığını ve kendilerinden soğuttuğunu söylüyorlar

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 132 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0.414 saniyede oluşturuldu.