Erkekler neden kadınların orgazm olmasını ister?

Erkekler neden kadınların orgazm olmasını ister?

Kadınların çoğu sekste mutlu sona ulaşmada güçlük çekiyor, erkeklerse kolayca tahmin olabiliyor .

Partnerinizin sabrı ve aranızdaki yakınlık, orgazmın yaşanması ve seksin ikiniz için de eşit derecede haz dolu hale gelmesi için son derece önemli. Peki meme kanseri riskini düşüren, gençleştiren, bağışıklık sistemini güçlendiren orgazmı yaşamamız erkekler üzerinde nasıl bir etki bırakıyor? Bu etkiyi ve sebeplerini erkek bakış açısıyla ele almaya ne dersiniz?

Başardığını hissetmek istiyorErkekler neden kadınların orgazm olmasını ister?

Taraftarı olduğu takımın zorlu bir maçı kazandığını öğrenen bir erkek hayal edin. İşte orgazm heyecanını ve mutluluğunu erkekler yatak odasında bu şekilde yaşıyor. Sonrasında sırtını dönüp uyusa bile emin olabilirsiniz ki, göğsü kabarmış bir şekilde rüyaya dalıyor.

Büyük orgazmlar sizi birbirinize yakınlaştırıyor

Orgazm anında salgılanan hormonlar da bunun adeta bir kanıtı. Oksitosin adındaki bu hormon çiftlerin hem kendilerine güvenlerini artırıyor hem de birbirlerine daha kenetlenmiş hissetmelerine sebep oluyor. Aynı anda orgazm olmanızsa birbirinizle uyumunuzu gösteren en büyük işaretlerden biri.

Tamamen ona özel bir şov sergiliyorsunuzErkekler neden kadınların orgazm olmasını ister?

Biz kadınlar, hayatın her anında toplum kurallarından ötürü kontrollü ve ölçülü davranmaya özen gösteriyoruz. Ancak konu seks olunca hepimiz spontane ve içimizden geldiği gibi davranabiliyoruz. İşte bu detay erkekleri baştan çıkartmaya yetiyor. Çünkü başka kimsenin göremediği bu doğal halimizi onlarla paylaşıyoruz ve bu onlar için adeta bir şov niteliği taşıyor.

Sesiniz seksi bir şekilde yükseliyor

Sesimiz ne kadar gür olsa da yalnızca bazı durumlarda yükseltiriz; ya birine çok sinirlendiğimizde ya da bir şeye çok sevindiğimizde. Fakat orgazm sırasında çıkardığımız ses içgüdüsel ve sensüel olduğu için erkekleri derinden etkiliyor. Çok gürültülü olmadığı sürece çıkaracağınız anlık sesler partnerinizin fazlasıyla hoşuna gidiyor.

Onun kadar keyif aldığınızdan emin olabiliyorErkekler neden kadınların orgazm olmasını ister?

Olduğumuz ya da olamadığımız her orgazm aslında partnerlerimize bir kritik niteliğinde. Her cinsel ilişki sonrasında erkekler kendilerini partnerleri için geliştirmek istiyor. Yaşanan her orgazm onlara olumlu bir geribildirim oluyor ve haz duyduğumuzu bilmekten ayrı bir keyif alıyorlar.

Mutluluğunuz onun için önemli

Erkekler gülümsediğimizi, mutlu olduğumuzu görmek için birçok zahmetli yola başvurabiliyor. Ellerinde çiçeklerle gelenler, doğru mücevheri seçebilmek için saatler harcayanlar… Ama bir orgazmın bunlardan hem daha ucuz hem de daha baş döndürücü bir hediye olduğunu da biliyorlar.

Adeta seksi bir bukalemun oluyorsunuzErkekler neden kadınların orgazm olmasını ister?

Seksapelitesi olmayan bukalemunla bu bağlantıyı çözememiş olabilirsiniz. Şöyle açıklayalım; vücudunuz ısındıkça ve dolaşım sisteminiz hızlandıkça göğüs bölgeniz ve yanaklarınız pembeye dönüyor. İnkar edilemez bir gerçek de şu ki; pembe her kadına çok yakışıyor.

Ona sadık olduğunuza inanıyor

Kadınlar seksi daha duygusal hatta daha psikolojik düzeyde yaşıyor. Orgazm olabilmek bir kadın için ekstra konsantrasyon gerektirdiği için partneriniz ona daha sadık olduğunuz çıkarımını yapabiliyor. Daha başka bir bakış açısıyla, başka erkeklere ihtiyaç duymayacağınızı düşünüyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,494 saniyede oluşturuldu.