Erkekler nelere dikkat eder?

Erkekler nelere dikkat eder?
Erkekler kadınlarda ilk olarak neye dikkat ediyor? Tarih boyunca kadınların erkeklerde dikkat ettiklerini, neleri sevip sevmediklerini ve nelerin kadınlar için çok önemli olduğunu okudunuz. Peki erkekler nelere önem veriyor?

Erkekler nelere dikkat eder?
Gülümseme

Güler yüzlü insanların pozitif enerjisiyle etrafındakileri etkilediği gibi erkekleri de kendilerine hayran bıraktığı bilinir. Erkekler güler yüzlü kadınlara kendilerini daha yakın hisseder. Bu yüzden gülümsemenize olduğundan çok daha fazla özen gösterin. Diş sağlığınızı ihmal etmeyin.

Dolgun saç

Bazı erkekler kıvırcık saç severken bazı erkekler düz saçlı kadınlardan hoşlanır. Ancak ortak noktada buluştukları bir konu var: Dolgun saç. Bütün erkekler için bir zaaf denilebilir. Aşırı gösterişli doğal olmayan saçlardan hoşlanmayan erkekler, ayrıca güzel kokan saçlarınızdan da etkileneceklerdir.

Kilo

Kilo erkeğin dikkat ettiği en temel kriterler arasında. Kadınlardan bekledikleri vücut şekli ne kilolu ne de aşırı zayıf. Orta yapıdaki kadınlar onlar için her zaman daha ilgi çekici olmuştur.

Koku

Yolda yüyürken bile insanlar birbirlerinin kokusundan etkilenebiliyor. Hatta bu durumu yaşayıp, yanınızdan geçenlerin kokusunu beğendiğiniz için dönüp baktığınız zamanlar olmadı mı? Erkekler için mühim olan kadının ferah ve güzel kokmasıdır. Sigara içiyor olabilirsiniz ama o kokuyu maskeleyecek güzel bir parfüm kullanmanızda fayda var.

Tırnaklar

Erkekler tırnak ve el bakımına önem veriyor. Ellerini tutacakları kadının bakımlı tırnaklara sahip olmasını isterler. Temizlik açısından aşırı uzun tırnaklardan rahatsız olan erkekler, tırnaklarınızın orta uzunlukta ama en önemlisi bakımlı olmasına dikkat ediyor.

Stil

Kadınların erkeklerde belki de en fazla önemsediği şey stil sahibi olup olmamalarıdır. Günümüzde erkekler de modayla yakından ilgilendikleri için karşılaştıkları ya da ilişki içinde oldukları kadınlardan güzel giyinmelerini beklerler.

İlgi alanları

İlgi alanlarınızla erkekleri etkilemeniz mümkün. Çünkü erkekler çok yönlü ve farklı ilgi alanları olan kadınları her zaman çok daha çekici bulurlar ve saygı duyarlar. Yalnız çok fazla konuşmamakta fayda var. Erkekler az ve öz sohbetleri hep daha çekici bulurlar ve konuşmadaki gizem onları etkiler.

 

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,462 saniyede oluşturuldu.