Erkeklere Sırlarımızı Veriyoruz…

Bu aslında oldukça kolay.

Dişlerinizi günde üç kere fırçalayarak, saçlarınızı yıkayarak ve temiz kıyafetler giyerek.

Ortak akıl arkadaşlar, ortak akıl!

Bildiğiniz gibi, kadınlar onların düşüncelerini okuduğunuzu düşünür ve çoğunlukla da buna göre davranmanızı bekler. İşte büyük sır: Kadınlar basit yaratıklardır ve normal şartlarda ilgi isterler.

Erkeklere Sırlarımızı Veriyoruz...Evet, onlar ilgi arayanlardır. İster facebook sayfalarındaki resimleri beğenilsin veya ofislerine çiçek gönderilsin… Dünyaya, onları sevdiğimizi göstermemiz gerekiyor.

Aslında çok iyi değil. Aşağıda tıraş olma ve bakımlı görünmenin ötesinde kadınları etkilemek için bazı yöntemler bulacaksınız. 1 numara ile başlayın ve sonuna kadar çalışın!

1- Nasıl göründüğünüzü unutun. Teknikler öğrenin.

Kadınlar yalnızca nasıl göründüğünüzle ilgilenmez. Playboy’un kurucusu Hugh Heffner’i düşünün. Evet para önemlidir ama sizi ilk sıraya çıkaracak size özgü bazı tekniklerdir. Kapısını açın, ona öncelikli yol verin, son birayı bırakın o içsin, içtiği kahvenin parasını ödeyin, nazik olun. Bu küçük teknikler çok önemlidir. Oldukça BÜYÜK sonuçlarla size geri dönecektir.

2- Karizmanız olsun.

Yakışıklısınız veya değilsiniz, bu önemli değil. Önemli olan, kendinizi nasıl taşıdığınız. Çok güler misiniz? Pozitif enerjiniz var mı? İnsanlar sizi sever mi? Bunlara öncelikle dikkat edecektir.

3- Kadının güzel hissetmesini sağlayın.

Herkes iltifatı sever ama kadınların büyük çoğunluğu daha fazla. Yanınızda gerçek anlamda iyi ve güzel hissetmesini sağlayın. Eğer boyu uzunsa, bacaklarının uzunluğunu övün. Eğer neşeli ve fıkır fıkırsa, enerjisine iltifat edin. Ama bütün bunların hepsini klas bir tarzda yapın.

4- Aptalca davranmayın.

Yoruma gerek yok.

5- Cesur olun.

Kendine güven çoook seksidir. Ayağa kalk ve gerçek bir erkek olduğunu haykır.

6- Bir şeyde gerçekten çok iyi ol.

Kadınlar kabiliyetli erkekleri sever. Hangi konuda iyiyseniz, bir şekilde bunu ona gösterin, ispat edin. Bu çok etkilidir.

7- Mizah dağları yerinden oynatır

Şunu hep duymuşsunuz ve hatta görmüşsünüzdür. Çirkin adamların yanında hep güzel kadınlar olur. Bu sadece kadınların eğlenmeyi ve gülmeyi sevmesiyle alakalı. Gülmek önemli bir anahtardır. Saçma olmayan şaka ve fıkralar öğrenin. Ayrıca biraz da iğneleyici olun. Kadınlar bundan da çok hoşlanır.

8- Kendiniz olun.

Bütün bu temiz kıyafetlerin, tıraşlı ve gülümseyen yüzün altında, başkasıyla kıyaslanmayacak siz varsınız. Gerçek sizi görmesine izin verin.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,511 saniyede oluşturuldu.