Erkeklerin düzenli ilişkilerden hoşlanmalarının 6 sebebi…

Erkeklerin düzenli ilişkilerden hoşlanmalarının 6 sebebi

Erkeklerin birlikte olmak istediği kişilerden beklentileri ve ilişkilere bakış açısı

Kabul etmeseniz de erkekler aşık olmayı severler ve aslında hayatlarında düzenli bir ilişki olsun isterler. Aslında erkeklerin kadınlara oranla bir ilişkiye daha çok ihtiyacı vardır. Bunun en büyük sebeplerinden beri kadınlar arkadaş çevresinde daha sosyaldir ve kız arkadaşlarıyla her şeylerini konuşabilirler. Erkekler ise bunu yapamadıklarından dolayı kız arkadaşları ile sosyalleşme taraflarıdır. Erkeklerin ilişki istemelerinde 6 sebep ise şunlardır:

1.) Kendilerini bulmak için özgürce duygularını yaşamak istemeleri

Erkeklerin çoğu ilişki içinde kendilerini rahat hissediyor ve kendileri olmaya izin veriyorlar. Bu his onlara iyi geliyor.

Erkekler hakkında bildiğimiz 10 yanlış!

2.) Daha iyi erkek olmak için ilham alıyorlar

Düzenli ilişki erkek için büyük bir ego kaynağı. Düzenli ilişki onların hayatlarında kesin bir ayrım ve kendileri hakkında yeni şeyler keşfediyorlar. Yapmak istediklerini daha rahat gerçekleştirme olanağı sunuyor.

3.) Günün sonunda görebilecekleri bir sevgiliye sahip olma

Erkekler gerçekten sevdiği biri ile beraberse geçen tüm yorucu güne rağmen eve geldiklerinde sevgilisini görmek mutluluk için yeterli bir şey. Gün içinde sevgilisi ile yapacakları şeyleri düşünür ve bu his de onlara keyif verir.
4.) Günü planlamak için şans vermek

Gün içinde sevgilisini görme düşüncesi erkek için mutluluk veren bir durum ve bu his onları mükemmel hissettiriyor. Erkekler kadınlar ile sadece vakit geçirmek için değil güzel ve özel şeyler paylaşmak için birlikte oluyor. Gün içinde sevgilisi ile yapacaklarını planlamak da onları rahatlatan şeyler arasında.

Erkekler hakkında bildiğimiz 10 yanlış!

5.) Eğlenceli cinsel yaşam

İlişki içinde çiftlerin mutlu bir cinsel hayatı olması önemli. Seks, çiftler için farklı ve önemli bir anlam taşıyor. Birçok erkeğe göre aşık olmak mutlu bir cinsel yaşam için yeterli. Bu duygular onları daha iyi hissettirmeye yetiyor.

6.) Biriyle hayatı paylaşmak

Erkekler için uzun süren bir ilişki ilginç olabilir ama birçok erkek eve geldiklerinde onu bekleyen bir sevgili fikrinden çok hoşlanıyor. Erkekler kadın gibi hayatlarında her şeyi paylaşabileceği bir eş arar. Özellikle, erkekler onların hayatını kolaylaştıran, problem çözümlerinde yardımcı olan, hayatlarını dengeleyici ve düzenli hale getiren birini.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,472 saniyede oluşturuldu.