Erkeklerin Kadınlara Söylediği 11 Temel Yalan…

1. Yemek pişirmeye bayılırım!

Tabi ya, hangi erkek bayılmıyor ki. Hatta eminim bir ara yemek kursuna falan devam ettin ama iş yoğunluğundan dolayı bıraktın, Erkeklerin Kadınlara Söylediği 11 Temel Yalan...Hatta ve hatta arkadaşlarla bir restoran açmak istediniz ama içinizden birisi size yamuk yaptı ve bu isteğin hep içinde kaldı senin. Ne dersin, kız bir gün sana gelsin ve sende ona o çok meşhur kekinden yap uyar mı?

Arkadaşlar lütfen bir miktar yaratıcılık kullanalım artık. Çağan Irmak Issız Adam filminde bu konunun ekmeğini yedi ve rafa kalktı artık iyi yemek pişiren erkek çekiciliği. Çekici olayım derken, evlenip günde üç öğün yemek pişirmek var işin içinde, lütfen sorumlulukla kızlara yavşayınız.

2. Kıskanmak ilkel erkeklerin işi.Erkeklerin Kadınlara Söylediği 11 Temel Yalan...

Mesela ilk çağlarda yapıyordu bunu erkekler, neden çünkü ilkeller de ondan. Aslan, kaplan, mamut yiyen, kürk don giyen insanın işi kıskanmak. Oysa ben plazalarda çalışan, ayda 2.500 lira kazanan, altında Uno’su olan bir adamım kıskanmak benim neyime? Karşındaki kız da hemen inandı buna ve akşam size gelmek için evden izin alıyor şu an…

Safsınız saf! Bir işin de ortasını bulun lütfen. Kıskanmamak ile kıskanmak arasında geniş bir gri alan var kullansanıza? Neden hemen ben kıskanmam diye kestirip atıyorsunuz? Sonra kızın dolabındaki bütün mini etekleri kesen manyaklara dönüşüyorsunuz, ben bile biliyorum artık bunu.

3. Babamla sorunlarım var…

-Onun için mi böyle elinde sigara, millet partide coşarken uzaklara dalıp dalıp gidiyorsun?

-Evet

-E madem partiye gelmeseydin de gidip babanla sorunlarını halletseydin ya? Silah zoruyla mı getirdiler seni embesil?!

Bir kadın size böyle davranmadığı sürece akıllanacağınız yok sizin. Babamla sorunlarım var, annemle bozuğuz, eniştem çok sıkıyor beni, amcamı döveceğim diyerek kız tavlanabileceğini kim öğretti size bilmiyorum ki? Hayvan evladı, bugün babasıyla küsen yarın kan bağı olmayan kızın yüzüne bakar mı? Bunu düşünmüyor mu sanıyorsunuz kızlar?

Git babanın elini öp de af dile, gerzek gibi partilerde sürteceğine.

4. Biten ilişkim beni çok yaraladı.Erkeklerin Kadınlara Söylediği 11 Temel Yalan...

Hıı dimi? İçinde bir şeyler öldü, kırıldı, artık kadınlara güvenmiyorsun ve yeni bir ilişkiye hazır değilsin. Ne oldu? Kadın sana benimle ilişkiye gir diye yalvardı mı ki bunları açıklıyorsun? Yaraların varsa git pansumanını yap öyle gel, kendine sevgili mi arıyorsun hasta bakıcı mı? Arızalı, manyak tipler kızları etkiler diyen ilişki uzmanını bir bulsam önce onu döveceğim, ardından tek tek hepinizi bulacağım olum.

5. Bir dergiye ufak tefek bir şeyler karalıyorum (Playboy forum köşesi).

İstersen ona bir şiirini oku ha ne dersin?

Ballı üçgen dedikleri, gerçek bal değil

İçimdeki karanlık tamamen sekssizlik

Bir girsen hayatıma neler neler yaparız

Salonda başlar mutfakta noktalarız

En iyi şiirin bu değil mi? Kız evine gelse, yazdıklarına bakayım dese ne göstereceksin, bırak yazıyı şimdi yumulalım mı diyeceksin? Edebiyatın seks uygulaması bu değil ki? Az Bukovski falan oku bari.

6. Gizlim saklım yoktur benim, zerre hazzetmem gizli kapaklı işlerden.

Tabi ya, geneleve gider akşamına gelip sevgiline anlatırsın. Facebook’tan yürüdüğün kızların listesini her ay düzenli olarak sevgiline verirsin. Kızlar çok salak erkekler çok akıllı diye nereden yerleşti kafanıza bilmiyorum ki, yediğiniz yemek hakkında bile yalan konuşmakta bir beis görmezken, yalanı hiç sevmem demek vicdanınızda ufacık da olsa bir sızlama yaratmıyor mu?

7. “Eternal sunshine of spotless mind” der susarım…

Sus tabi, çünkü bir tek o filmi ezberleyip, bütün ekmeği yemeyi bu film üzerine bina ediyorsunuz. Kitap denince de “kürk mantolu madonna” deyip sustuğuna bahse girerim çünkü Cin Ali serisinden direkt Kürk mantolu’ya altladın, arası yok.

8. Kore ve İran sineması favorim, bir de Aamir khan var… bilir misin?Erkeklerin Kadınlara Söylediği 11 Temel Yalan...

Hay yaşa be, böyle sinema zevki olan bir insana hangi kız dayanabilir ki? Hatta evinde DVD koleksiyonu var değil mi? 3 Aptal’ı 10 kere falan izledein, hele “Bir Ayrılık” diye bir İran filmi var resmen efsane yani. Ve şundan da eminim ki, Nuri Bilge Ceylan’ın anlatım tarzı seni yoruyor… Kim anlayacak o kadar şeyi bir kadın tavlamak için. Oysa Kore sinemasında dövüş falan da oluyor izleyebiliyorsun.

9. Çok kadının hayatına girdim, ama hiçbiri benim hayatıma giremedi…Erkeklerin Kadınlara Söylediği 11 Temel Yalan...

Girmedi mi kaçtı mı? Resmen itiraf ediyorsun farkında değilsin, ben kadınların hayatına sızdım, beni fark eden kaçtı diyorsun kendi ağzınla. Karşındaki kadın bunu anlıyor da sen hala fark edemiyorsun ya ona üzülüyorum. Kim bilir ne derin izler, ne büyük acılar bırakmışsındır arkanda değil mi? Moron.

10. Benim için sarılıp uyumak sevişmekten çok daha değerli anlıyor musun?Erkeklerin Kadınlara Söylediği 11 Temel Yalan...

Ben anlıyorum seni cidden anlıyorum. Şimdi sakin ol ve yavaşça indir o önündekini… Sakin…

11.Bonus – Sen de garip bir şeyler var, beni çeken…

Sakın o dediğin, kızın seninle 1 saattir konuşuyor olmasına karşın hala kaçmaması olmasın? Hem zor erkek ayakları yap, hem 1 saatte aşık ol, harikasın sen ya… Bu kadının hayatına da girdin işte seni hınzır salak şey.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 132 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,454 saniyede oluşturuldu.