Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 14 detay…

Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 14 detay…

Erkeklere, ‘Kadınlarda neyi seviyorsunuz?’ diye sorduk;

Göğüs çatalını görmek: Dozunda ayarlanmış bir göğüs dekoltesi erkekleri çıldırtıyor! Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 14 detay...Ancak, burada püf noktası hafifçe göğüs çatalını göstermek. Bırakın, devamında ne olduğunu onlar hayal etsin.

Çıplak uyumak: Kadın, erkeğin yanında çıplak yatabiliyorsa bu kendine güvendiğini gösterir. Sonuç mu? Erkek sizi yeniden ve yeniden ister.

Göğüs uçları açık çamaşırlar: Klasiklerin dışına çıkıp göğüs ucu açık sütyenler veya arka bölgesi açık külotlar giyin; erkeğinizin üzerindeki etkisine şaşıracaksınız.

Çekici bir parfüm kokusu: Güzel ve çekici bir parfümünüz varsa, erkekleri etkileyebilirsiniz. Ancak parfüm kullanımını abartmayın, hafifçe duyulması yeterlidir.Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 14 detay...

Hemen ilişkiye girmemek: Erkekler cinsel ilişkiye girmek için ne kadar acele etseler bile, tam dozunda itiraz eden kadınlara bayılıyorlar. Sabırsız davranmayın, seks oyunlarına devam edin, cinsel ilişkiyi olabildiğince geciktirin.

Beyaz tişört giymek: Evin içerisinde sütyen giymeden sadece beyaz tişörtle gezinmek erkekleri etkiliyor! Hatta su içerken üzerinize biraz dökebilirsiniz, ateşiniz yükselir.

Film izlerken tutmak: Evde film izlerken yan yana oturuyorsanız; elinizi pantolonundan içeri sokup yavaş yavaş okşamak erkekleri çıldırtırıyor.

Beğendiğinizi söylemek: Biz nasıl güzel ve çekici olduğumuzu duymak istiyoruz, erkeklerin de buna ihtiyacı var. Onu beğendiğinizi, kollarının çok güçlü ve çekici göründüğünü söyleyin.

Sabahları oral seksle uyandırmak: Henüz uyanmaya başlamışken ona oral seks yapıp boşalmasını sağladıktan sonra ‘Günaydın, hoş geldin’ demek erkekleri çıldırtıyor!Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 14 detay...

Yüksek Topuklar: İnce topuklu ayakkabılara erkekler bayılıyor! Ama kabul edelim: Biz kadınlar da Yüksek Topuklar’ı çok seviyoruz. Onu etkilemek istiyorsanız, topuklar üzerinde yükselin.

Uzun ıslak saçlar: Duştan veya ateşli bir sevişmeden yeni çıkmış gibi görünen ıslak ve uzun saçlar erkekleri etkiliyor. Bu görüntüyü elde etmek için ıslak görünüm veren saç bakım ürünleri kullanabilirsiniz.

Pamuk gibi bir ten: Yumuşacık eller ve dokunulduğunda yumuşacık hissettiren bir ten, erkekleri etkiliyor. Duştan çıktıktan sonra hafif nemli vücudunuza bebe yağı veya vazelin sürmek bile istediğiniz yumuşaklığı elde etmenizi sağlar.

Kıvrımlı kalçalar: Erkekler kıvrımlı ve hafif kalkık kalçalara bayılıyor. 34 beden olma takıntısını bir kenara bırakın ve erkeklerin Jennifer Lopez’i ne kadar beğendiklerini hatırlayın.Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 14 detay...

İşe gitmeden önce sevişmek: Sabah ondan biraz erken uyanıp yeni bir sevişme için kendinizi motive edin. Yeni uyandığı için ağız kokusu, şişkin görünmek gibi kaygıları olabilir. Rahat hissetmesi için doggy yani köpek stili pozisyonunu teklif edin. Üstelik bu, erkeklerin zevk aldığı pozisyonlardan biridir; günün yıldızı siz olursunuz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 168 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,486 saniyede oluşturuldu.