Erkeklerin Seks Top 5’i

Erkeklerin sekste en çok hoşuna giden Top 5 istekleri

1- En çok ne hoşuna gidiyor?

Bekar erkekler: Dikkatini detaylara vermek. Birbirinizde yeni ve farklı olan ne var? Her erkek hassas noktalarına dokunulmasından hoşlanır.
Evli erkekler: Tartışmaksızın, istemek zorunda kalmadan seks yapmak. Eğer sekste harareti artıracaksa hafif bir tartışma yapılabilir.

2- Oral seks, gerçekten isterler

Bekar erkekler: Daha fazla, lütfen. Genç erkekler oral seksin normal seksten daha fazla talep gördüğünü, kadınların zaman zaman denemesini öneriyor.
Evli erkekler: İlk defa deniyorsanız gerçekten coşku verici olduğunu düşüneceksiniz. Geçmişi düşün, geçmişi düşün, evet işte bunun gibi.

3- Lütfen giy

Bekar erkekler: Sabahlık yerine benim iş gömleğimi giyebilirsin. Daha sonra çıkardığında tüm gün sen kokacağım.
Evli erkekler: Hello Kitty pijamalardan, eski kıyafetlerden daha yeni şeyler giyebilirsin. Böyle olursa onları üstünden çıkartacağıma söz veriyorum.4- Yatakta kontrolü ele almak

Bekar erkekler: Talimatname. Ne işe yarıyor ne işe yaramıyor bilmek için kendinize rehber edinin. Çizmek mi istiyorsunuz çok daha iyi. Eğer iyi yaptığımı duyarsam gelecek sefere daha fazla yaparım demektir.
Evli erkekler: Sürpriz bir senaryo. Sınırların ötesinde bir seks yapmak. Bir fantezi seçin. Asla duymadığım ve anlatmadığım bir fantezi.

5- Nerede seks yapmak ister?

Bekar erkekler: Ofisinde. Çünkü her zaman ofiste seks yapmnaya hazırım.
Evli erkekler: Özellikle bilet aldığımız, para verip girdiğimiz diğer yerlerden başka bulaşık yıkarken, kahvaltıdan önce mutfakta seks hoş olabilir.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,831 saniyede oluşturuldu.