Erkeklerin Sevmediği Bu Davranışları Biliyor Musunuz?

Erkeklerin Sevmediği Bu Davranışları Biliyor Musunuz?

Erkekler yanlarındayken eğlenebildikleri, neşeli, samimi, kendilerini iyi hissedebildikleri, kendisine huzur veren kadınları tercih ediyor. Onların sevmediği davranışların ne olduğunu sizler için araştırdık. İlişkiniz kötüye gidiyorsa yada yanlızsanız bu söyleyeceklerimiz sizin için faydalı olabilir.

Erkekler yanlarındayken eğlenebildikleri, neşeli, samimi, kendilerini iyi hissedebildikleri, kendisine huzur veren kadınları tercih ediyor. Erkeklerin Sevmediği Bu Davranışları Biliyor Musunuz?Onların sevmediği davranışların ne olduğunu sizler için araştırdık. İlişkiniz kötüye gidiyorsa yada yanlızsanız bu söyleyeceklerimiz sizin için faydalı olabilir.

Sinirli Kadın

Her şey ters bile gitse sizin yüzünüzün gülmesini ister erkekler. Hayata karşı güveniniz varsa eğer oda sizi karşı güven duyacaktır. Ters giden olayların acısını ondan çıkarırısanız bu oldukça yanlış bir davranış olacaktır. Konuşup anlaşmnak varken niye böyle yapasınız ki?

O Koltuktan Kalkın!

O koltuğa yapışmak demek bekarlığa da yapışmak demek. Hadi artık kalkın o koltuktan. Evet erkeklerde kanepede keyif yapmayı severler ama plan yapıp o plana erkeğide dahil eden kadına bayılırlar.

Yalanı Kim Sever Ki?

Yalan listesine kilonuz kredi kartı borcunuz da dahil. Erkekler söylediğiniz her şeye inanabilmek isterler. Yalan söylediğinizi anlamaları da oldukça zordur. Yani sizin dürüstlüğünüze ihtiyaçları vardır.

O Sizin Kankanız Değil!

Sakın onunla erkek arkadaşlarıyla muhabbet ettiği gibi konuşmayın. O sizin sevgiliniz. Ağzınızdan çıkan kötü bir sözcük tüm büyüyü mahvedebilir.

Erkek Kankamdan Vazgeçemem Mi Diyorsunuz?

Onlar sizin erkek kankanızı yedekte bekleyen sevgili adayı olarak görecektir. Bu yüzden bu drumdan hiç hoşlanmayacak. Sürekli arayan kankanızı kabul etmesi için oldukça anlayışlı bir erkek arkadaşa sahip olmalısınz.

Dağınık ve Bakımsız Olmayın

Evet o gün canınnız yernizden bile kalmak istemiyor olabilir. Ama bunu yine de ona çaktırmamalısınız. Saçınız temiz ve yüzünüz canlı görünmeli. Bir rimel hafif bir allık ve biraz toparlanarak günü kurtarmaya çalışın. Bu sizin evlenilebilir biri olduğunuzu gösterecektir.

Sabırsız Olmayın

Hayatta bazı şeylerin gerçekleşmesi için belirli bir sürecin olması gerektiğini sakın unutmayın. Bu söylediğimize evlenme teklifi de dahil!

Hayatını Beğenmeyen Kadın

Hayatını sevmeyen beğenmeyen kadınlara biz kadınlar bile tahammül edemiyoruz. Onlardan bize aşık olmalarını biz bu durumdayken nasıl bekleyebiliriz. Sürekli somurtmanız onun enerjisini bitirecektir. Bu yüzden sizden kaçacağına emin olabilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,571 saniyede oluşturuldu.