Erotik sürprizler…

Denenmiş ve onaylanmış bölgeler, ateşi körüklemeye yarayan tek yerler değil; işte sürpriz alternatifler…Keyifli zamanlarda siz ve partnerinizin kimi aşikar vücut bölümlerine yönelmesi normal. Ama anatominizdeki denenmiş ve onaylanmış bu bölgeler, ateşi körüklemeye yarayan tek yerler değil. Biraz değişiklik adına, size yeni ve daha az popüler alternatifler önereceğiz…

Kuyruksokumu (sizinki): Kalçalarınızın hemen üzerindeki omurganız sakral sinirler içerir ki bunlar direk genital bölgeyi hedef alır, diyor Mark Michaels ve Patricia Johnson, ‘The Essence of Tantric Sexuality’nin ortak yazarları. Hatta bir araştırmaya göre, bu sinirin uyarılması kadınlarda yüzde 91’lik bir orgazm tetikliyor.

Göğüs uçları (onunki): Sizinkiler bu pastadan yeterince pay almıştır eminiz ama sevgilinizinkiler üzerinde herhangi bir girişiminiz oldu mu? En az sizinkiler kadar sinir ucu ihtiva ediyor.

Ayak başparmağı (sizinki): Orgazm olduğunuzda ayak başparmaklarınızın nasıl seğirdiğini hiç fark etmediniz mi? Bunun sebebi genital bölgenizle ayak parmaklarınız arasında direk bir nörolojik bağ olması – özellikle de başparmak. Daha fazlası, bu refleksi diğer yönüyle deneyebilirsiniz: “Ayak başparmağını uyarmak bazı kadınlarda orgazmı tetikleyebilir” diyor Johnson.

Ayak tabanı (onunki): Ayaklarında zevk potansiyeli taşıyan sadece kadınlar değil. Michaels ve Johnson’a göre, ayak tabanları maskülen uyarılma noktaları. O yüzden erkeklerin çoğu ayak masajından hoşlanıyor olsa gerek.

Göbek (sizinki): Göbeğiniz ve klitorisinizin pek çok ortak noktası var: rahimde, bu iki bölge aynı doku ile büyüyor, yetişkinlikte nörolojik olarak onları bağlayan. “Hatta,” diyor Johnson, “Parmağınızı göbek deliğinize sokarsanız, bunu genital bölgenizde hissedebilirsiniz.”

Burun (ikinizinki de): Burnunuz, yüzünüzdeki herhangi bir diğer alandan daha çok sinir ucuna sahip. Ayrıca genziniz, uyarıldığında genişleyen erektil dokular kapsar; daha fazla sirkülasyon ve hassasiyet.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,531 saniyede oluşturuldu.