Eşsiz Bir Önsevişme İçin…

Yatak odanıza biraz hareket getirmek için size birkaç ateşleyici önsevişme önerisi

İlişkiniz bir süre sonra rutin halini aldığında seks hayatınızında böyle olmasından mı korkuyorsunuz? Cinsel hayatınızı taze ve yeni tutmak ilişkinizide yenileyecektir. Bunu en kolay şekilde ulaşmanız için ona yatak odasında sürprizlerle dolu bir gece yaşatın. Cinsel performansınız iyi olabilir ama kilit noktası olayların başlangıcıdır çünkü nasıl başlarsa öyle gidebilir. Ona gerçek anlamda değişik bir gece yaşatmak için tavsiyelerimize kulak verin.

Beraber erotik film izleyin

Kadınların büyük bir çoğunluğunun bu fikre açık olmadığını bilmekteyiz ama en azından denemekte yarar var. Kadınlarda seksi filmler izlemeyi severler sadece erkekler gibi bunları heryerde itiraf etmezler. Burada yapacağınız ilk hareket ona ne istediğinizi söyledikten sonra onun seçeceği bir filmi izlemek istediğinizi belirtin. Onunda rahatça izleyebileceği hafif erotik bir film bulun ve geceyi bekleyin.

Ona seksi hikayeler okuyun

Milyonlarca kadın erotik romanlar alıyor. Neden? Çünkü sizin için porno dergiler neyse onlar içinde erotik romanların anlamı benzer. Peki onlara seksi bir erkek sesi eşliğinde bu romanlar okunsaydı, tamamen baştan çıkma olasılıkları çok yüksek olurdu. Burada seçiceğiniz kitaplar kısa kısa hikayelerden oluşursa daha iyi olur çünkü ilgi dağılmayacaktır. Ona bu hikayeleri yatakta okuyun ve hoşuna gittiğini göreceksiniz.

Masaj yapın

Bir kadını etkilemenin en kolay yollarından biri ona masaj yapmaktır. Onun vücuduna ince ve etkili dokunuşlarınız tüm günün yorgunluğunu üstünden alacak ve size minnettar kalmasını sağlayacaktır. Etkili noktalar, saçlar ve kalça bölgesidir. Daha sonra boyun ve omuz bölgesine geçerek iyice hassaslaşmasını sağlayın. Artık bu noktadan sonra yalnızsınız! Masaj sırasında önemli olan ne çok yumuşak nede çok sert bir şekilde ona dokunmanız olacaktır. İki şekildede rahatsız olacak ve tüm olayın büyüsü kaçacaktır. Eğer masajın etkili olmasını istiyorsanız ona ayak masajı uygulayın en çok hoşuna gidecek kısım kadınların bu olacaktır.Onu bağlayın

Çoğu kadın bağlanma fikrine bayılır. Sizin karşınızdaki kişide bunlardan biri olabilir. Peki nasıl anlayacaksınız? Çok kolay. Onu incitmeyecek yumuşak bağlayıcı bir madde bulun (kravat mesela) ve yatağa getirin. Diz çöktüğü zaman onu arkadan, iki bileğini birbirine denk gelecek şekilde yavaşça tek elinizle tutun eğer alarm durumunda değilse yatağınıza getirdiğiniz kravatı kullanmanın zamanı geldi. Gene yavaş ve nazik hareketlerle onun iki elini bağlayın ve işleri biraz yavaştan almaya başlayın. Size güvendiği ve korkmadığı sürece onun için muhteşem bir gece yaşatacaksınız demektir.

Birbirinizi besleyin

Yatakta yemek fantezisi Kim Basinger’ın 9 buçuk hafta filmini görene kadar kimsenin aklına seksi bir fikir olarak gelmemişti. Eğer biraz eğitim almak istiyorsanız o filmi izlemenizi öneririm. Çikolata ve kremanın içine batırılmış çilek bir kadını kolayca baştan çıkarabilir. Veya bir parmağınızın balla kaplı olması ve onu beslemeniz hoşuna gidecektir. Yatak odası dışındada deneyebileceğiniz yerleri keşfedeceksiniz. Piknik yaparken veya mutfakta…

Çeşitlilik seks hayatınızın anahtarı

Monotonluk kadın ile erkeğin libidosu üzerinde aynı etkiye sahiptir. Kimse aynı şeyleri tekrarlamak istemez. Size yaratıcı ve yeni gelecek deneyimlerden kaçınmayın. Seks hayatınızı geliştirecek temel anahtar bu.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,318 saniyede oluşturuldu.