Et tadında çikolata!

Yeni Zellandalı bir çikolata üreticisi yaratıcılıkta sınır tanımadı veet malzemeli, et kokulu, başlı başına et li bir çikolata üreterek bu alanda bir devrim yapmış oldu.

Her ne kadar bu tattaki çikolata, düşüncesiyle bile insanın midesini bulandıracak kadar güçlü bir etkiye sahip olsa da, üretici mamülünden memnun ve hedef kitlesini de çoktan belirlemiş: Erkekler!

‘KALBE GİDEN YOL’DAN GEÇECEK

İşin ilginç yanı ise çikolatanın yaratıcısı, tahmin edilenin aksine bir erkek değil, bir kadın. Damak tadına önem veren Hanna Frederick, erkeklerin kalbine giden yolun mideden geçtiğine emin. Bu nedenle et yemeyi seven erkeklerin, ‘etli çikolata’sını da çok seveceğini garantiliyor.

Et ve çikolatanın birlikte çok iyi gittiğini dile getiren Frederick, “Hiç de düşündüğünüz gibi iğrenç değil. Başta tadın farkına varamıyorsunuz. Önce yoğun bir çikolata tadı alıyorsunuz ama ardından etin lezzetine varıyorsunuz” şeklinde konuşuyor.

Yeni Zellanda’daki Et Endüstri Birliği Konferansı’nda tam 150 kişiye sunacağı çikolatası için iddialı olduğunu belirten kadın, “Erkekler bu tada doyamayacak” diyor.

Sosis şeklindeki çikolata, tatlı salam tadı veriyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,338 saniyede oluşturuldu.